Ощадбанк підтримує юних знавців фінансової грамотності на ІІ Всеукраїнському турнірі

8 грудня 2015 року відбулось урочисте нагородження переможців  ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців фінансової грамотності, до фіналу якого вийшли шість найсильніших команд школярів. Кращі з кращих отримали подарунки від Ощадбанку. За словами організаторів, метою проведення турніру є оцінка, аналіз та узагальнення  результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

Комплексний проект з підвищення фінансової грамотності населення Національний банк України запровадив у 2012 році. В його рамках на регулярній основі проводяться заходи, як для дорослих, так і для дітей. Одним з наймасштабніших є всеукраїнський конкурс для школярів, присвячений фінансовій грамотності, який проводиться вже вдруге та є підсумком у вивченні спеціального навчального курсу “Фінансова грамотність”. Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл у всіх областях України.

Цього року в змаганні взяли участь 17 команд. Боротьба було напруженою. Перше місце посіла команда Харківського ліцею №141 Харківської області «Бізнес сила», друге місце між собою розділили команда Городищенського економічного ліцею Черкаської області та команда Чернівецької області «Incognito», трете місце посіли – об’єднана команда навчальних закладів м.Конотоп Сумської області, команда Херсонської області та Команда гімназії №2 м. Хмельницького.

Від Ощадбанку учасників привітав заступник голови правління Антон Тютюн: «Привчати себе до правильного ставлення до грошей треба з самого дитинства. З кожним роком ми відзначаємо, що люди стають дедалі більш вибагливими у виборі фінансових послуг. Свідомий вибір – це правильно! Це відбувається завдяки тому, що питанню фінансової грамотності приділяється увага на державному рівні. Сьогодні діти показали дуже високий рівень знань. Зазначу, що не кожен дорослий банкір може так швидко згадати теорію. Незабаром  конкурсанти стануть не лише клієнтами банків, а й свідомими та активними громадянами України. Завдяки таким турнірам діти творчо та інтелектуально розвиваються і зможуть застосовувати отримані знання в житті. Бажаю не зупинятись на досягнутому! Ми готові бути поруч, підтримувати та ділитися знаннями».

Всі фіналісти отримали флагманський продукт Ощадбанку – «Мою картку» та цінні подарунки від голови правління Андрія Пишного.

IMG_8137.jpg

Організаторами турніру виступили: Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Ощадбанк, Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Університет банківської справи, Інститут модернізації змісту освіти.

IMG_8168.jpg

IMG_8153.jpg

Прес-служба Ощадбанку

08.12.2015

інші пропозиції