«Моя картка». Успіх в динаміці: за перший місяць оформлено 75 тисяч карток

Українцям до вподоби флагманський картковий продукт Ощадбанку «Моя картка». За перший місяць національної кампанії «Отримай свою картку» оформлено вже 75 тисяч карток.

«Моя картка» – безкоштовна, миттєва та багатофункціональна. В першу чергу її зручність відчують підприємці, платники комунальних послуг, одержувачі та відправники грошових переказів. Клієнти отримують доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, здійснення комунальних платежів без черг, WEB- і mobile-банкінгу "Ощад 24/7", кредитної лінії, а також до сервісу "Мобільні заощадження", який передбачає отримання 9% у гривні на залишок коштів на рахунку, та інструмента електронної ідентифікації OschadBank ID для отримання адміністративних послуг.

«Ощадбанк змінюється разом з країною. І ми хочемо, щоб наші клієнти відчували ці зміни. Ми не тільки відкриваємо відділення нового формату, а й постійно вдосконалюємо наші продукти, розширюємо їх функціонал. Нагадаю, нещодавно для користувачів WEB-банкінгу «Ощад 24/7» стали доступними одразу три нові сервіси: переказ коштів з карткового рахунку на поточний, у т.ч. для погашення кредиту і на депозитний з правом поповнення, а також перегляд виписок з поточних та  з депозитних рахунків», — зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Залишилось просто прийти і отримати свою картку в Ощадбанку.

моя-картка-75.png


07.12.2015

інші пропозиції