Ощадбанк здійснює виплати грошової допомоги вимушеним переселенцям від Агентства ООН у справах біженців

У рамках співпраці Ощадбанку та Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) установи Ощадбанку здійснюють переказ одноразової фінансової допомоги вимушеним переселенцям у кількох регіонах України.

Зокрема, до кінця поточного року допомогу від УВКБ ООН у розмірі 2000 грн на одну особу отримають 3600 переселенців у Дніпропетровській області та 700 у Запорізькій області. Найближчим часом програму одноразової фінансової допомоги також буде реалізовано в  Маріуполі та Києві. 

Метою допомоги є підтримка осіб, які через конфлікт у Донецькій та Луганській областях були змушені  переїхати до інших регіонів України.  Програма Агентства ООН у справах біженців здійснюється в партнерстві з місцевими органами влади, зокрема  із місцевими  Департаментами соціального захисту населення.

Якщо переселенець вже є клієнтом Ощадбанку, кошти зараховуються на його рахунок і платіжну картку. Для нових клієнтів оформлюється миттєва платіжна картка.

Згідно з рішенням уряду через Ощадбанк здійснюються всі нові виплати соціальної допомоги громадянам, що виїхали з зони АТО. У непростих умовах сьогодення проведення виплат через державний банк є запорукою уникнення будь-яких ризиків в управлінні грошовими потоками. Ощадбанк має значний досвід успішного здійснення виплат не лише вкладникам неплатоспроможних банків, а й вимушеним переселенцям. Через  установи Ощадбанку здійснювались виплати від міжнародних громадських  організацій «Червоний Хрест України» та Mercy Corps.

Прес-служба Ощадбанку

04.12.2015

інші пропозиції