Ощадбанк розпочав черговий етап виплат вкладникам Дельта Банку

3 грудня 2015 року Ощадбанк розпочинає черговий етап виплат вкладникам Дельта Банку, які при укладенні договорів вказали місце реєстрації за паспортом у таких регіонах України: Автономна республіка Крим та м. Севастополь, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська та Чернігівська області. Виплати здійснюються у відділеннях Ощадбанку, оснащених пунктами внутрішньобанківської системи термінових переказів «Швидка копійка» по території України.

Для організації комфортного обслуговування вкладників Дельта Банку Ощадбанк здійснює їх SMS-інформування. В повідомленні зазначається дата, час та адреса відділення для проведення виплати. Якщо вкладник не отримав SMS, йому слід звернутись до Контакт-центру Ощадбанку за  тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або  +38-044-363-01-33.

Максимальна гарантована сума відшкодування, включаючи проценти, становить 200 тис. грн. Для отримання відшкодування вкладнику необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів). Виплати відшкодування також здійснюються іншим особам на підставі нотаріально засвідченої довіреності.

Виплати проводитимуться до 15 січня 2016 року включно.

Клієнти також можуть розмістити кошти на одному з вкладів Ощадбанку, наприклад, на новому акційному депозиті «Теплі обійми» та підвищеною відсотковою ставкою. Нагадуємо, що в Україні лише Ощадбанк має 100% державну гарантію за вкладами громадян.

Прес-служба Ощадбанку

03.12.2015

інші пропозиції