Карткові продукти Ощадбанку відповідають найвищим міжнародним стандартам безпеки

Ощадбанк успішно завершив щорічний аудит на відповідність стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) та отримав сертифікат відповідності.

Дотримання Ощадбанком міжнародних вимог з безпеки в системі розрахунків із використанням платіжних карток міжнародних платіжних систем було підтверджено аудитом QSA компанії «БМС Консалтинг».

«Для нас як для банку, котрий є одним з лідерів на ринку платіжних карток та еквайрингу і динамічно нарощує емісію карток, вкрай важливо гарантувати нашим клієнтам максимальний захист розрахунків та їх персональних даних. Саме тому Ощадбанк кожного року успішно проходить аудит PCI DSS, що є підтвердженням того, що ми пропонуємо безпечні та надійні карткові продукти», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Євгеній Драчко-Єрмоленко.

Ощадбанк є одним з лідерів ринку платіжних карток та еквайрингу. Він посідає 1 місце серед українських банків за динамікою приросту активних платіжних карток. Їх кількість з початку року збільшилась на 698,8 тисяч і становить 3 млн. 977 тис. 236 шт. За цим показником Ощадбанк вийшов на 2 місце в Україні.

 

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) – стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток, розроблений Консорціумом зі стандартизації безпеки індустрії платіжних карток PCI SSC (Payment Card Industry Security Standards Council), засновниками якого є міжнародні платіжні системи Visa, MasterCard, American Express, Discover та JCB.  Стандарт являє собою перелік вимог до захисту даних платіжних карток під час зберігання, обробки та передавання. Мета створення стандарту PCI DSS – допомогти організаціям, які займаються обробкою карткових платежів, уникнути шахрайства з платіжними картками за допомогою посиленого контролю інформації та запобігання її розголошення.

ТОВ «БМС Консалтинг» більш ніж 12 років займає провідні позиції на ринку системної інтеграції України та консалтингу в сфері інформаційної безпеки та інформаційних технологій. Компанія «БМС Консалтинг» володіє необхідними статусами Qualified Security Assessor (QSA), а також Approved Scanning Vendor (ASV), та більш ніж 6 років успішно бере участь у проектах сертифікації банків та інших фінансових організацій України на відповідність вимогам стандарту PCI DSS. Компанія також проектує та впроваджує системи автоматизації процесів та надає супутні послуги.

  Прес-служба Ощадбанку

26.11.2015

інші пропозиції