Moody’s підтвердив стабільність Ощадбанку

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило довгостроковий рейтинг за депозитами Ощадбанку в нацiональнiй валюті та його борговими зобов’язаннями до рівня «Саа3», що дорівнює рейтингу країни. Також підвищено рейтинги за деякими іншими категоріями. Рейтинги мають стабільний прогноз.

Як зазначає агентство, на користь Ощадбанку виступають такі чинники: успішне завершення реструктуризації єврооблігацій, зниження ризику рефінансування та адекватний рівень ліквідності.

Стабільність Ощадбанку неодноразово підтверджують і незалежні українські рейтинги. Зокрема, протягом останніх місяців Ощадбанк визнано найбільш надійним банком України. Таку оцінку він отримав від журналів «Деньги» та «Личный счет», а також від видання «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital.

Нагадуємо, 1 вересня Ощадбанк завершив реструктуризацію єврооблігацій з погашенням у 2016 та 2018 рр., у рамках якої були випущені євробонди на 700 млн. дол. США з погашенням 10 березня 2023 року та процентною ставкою 9,375% річних  і  500 млн. дол. США з погашенням 20 березня 2025 року та процентною ставкою 9,625% річних відповідно.

Прес-служба Ощадбанку

25.11.2015

інші пропозиції