Ощадбанк виплатив понад 2,2 млрд. грн. вкладникам Дельта Банку

У рамках другого етапу виплат вкладникам Дельта Банку – з 8 жовтня по 18 листопада – Ощадбанк здійснив виплати гарантованої суми відшкодування на загальну суму понад 2,2 млрд. грн. Компенсацію отримали майже 30 тис. вкладників. З них понад 50% розмістили отримані кошти на депозитах Ощадбанку, зокрема на одному з найпопулярніших вкладів із символічною назвою «Довіра». Це акційний депозит із підвищеною відсотковою ставкою і терміном дії до 30 листопада. Нагадуємо, що в Україні лише Ощадбанк має 100% державну гарантію за вкладами громадян.

Ощадбанк обслуговував тих вкладників Дельта Банку, що при укладенні договорів вказали місце реєстрації за паспортом в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях.

Згодом Ощадбанк продовжить виплати вкладникам Дельта Банку за загальним реєстром. Рішення про час проведення таких виплат буде прийнято Фондом гарантування вкладів фізичних осіб окремо.

Прес-служба Ощадбанку

24.11.2015

інші пропозиції