Працездатність відділень Ощадного банку оперативно відновлено в повному обсязі

На даний момент програмний комплекс банку, який забезпечує проведення комунальних платежів, працює з миттєвою відповіддю (до 1 секунди на опрацювання запиту).

Усі відділення банку в Києві та області працюють на приймання комунальних платежів у режимі продовженого дня та будуть працювати у вихідні.

Ми ще раз приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності!

Звертаємо увагу на те, що вже станом на вечір четверга всі відділення працювали за продовженим графіком, а деякі - до останнього клієнта. Служби банку працюють цілодобово, що надало змогу оперативно відновити роботу системи в повному обсязі. Співробітники банку на місцях роблять усе можливе для роз’яснення ситуації клієнтам та забезпечення  комфортних умов обслуговування. Ми щогодини відстежуємо ситуацію у відділеннях і  будемо готові у разі надходження запитів додатково проінформувати про ситуацію на кінець дня.

Для розуміння ситуації просимо Вас зважати на значне зростання обсягів платежів: у 2014 році Ощадбанк щомісяця проводив близько 1,6 млн. комунальних платежів у Києві та області, а наразі проводить близько 2,9 млн. платежів. Зростання понад 85%! Кількість інформаційно-платіжних терміналів збільшено з 97 од. у 2014 році до 1200  – у 2015. Наразі система працює стабільно з повним завантаженням. Щогодини банк приймає понад 40 тисяч платежів. Запевняємо, що, працюючи продовжений день та у вихідні, ми повністю виправимо ситуацію з чергами у відділеннях. 

Застерігаємо, що будь-яка нестандартна ситуація може стати приводом для активізації шахраїв. Ми закликаємо клієнтів бути особливо пильними. Нагадуємо, що банк ніколи не телефонує клієнтам та не просить у телефонному режимі надати інформацію щодо відкритих рахунків, здійснених переказів, а тим більше не запитує ПІН-код картки!  Нікому і ніколи не повідомляйте свій ПІН-код. Якщо Ви отримали такий дзвінок, одразу повідомте Контакт-центр банку 0-800-210-800 та сповістіть про спробу шахрайства! Вдячні всім за пильність та співпрацю.

 

З повагою Ощадбанк

20.11.2015

інші пропозиції