Ощадбанк видав 70 енергоефективних кредитів для ОСББ

Вже 70 ОСББ впроваджують енергоефективні заходи у багатоквартирних будинках за допомогою програми Ощадбанку «Ощадний дім». У цифрах це 4600 квартир, мешканці яких подбали про утеплення житла та економію електроенергії, а значить –  і своїх коштів. Загальна сума наданих ОСББ коштів перевищує 3,1 млн. грн.

Найпопулярнішими є такі заходи з підвищення енергоефективності: встановлення в будинках енергозберігаючих вікон та лічильників тепла, утеплення фасаду будівлі. За оцінками експертів заміна вікон допоможе підвищити температуру в квартирі на 4-5 градусів, а утеплення фасаду та модернізація теплових пунктів забезпечить економію енергії до 50 відсотків.

Для ОСББ державна підтримка становить 40 % кредиту, залученого на впровадження енергоефективних заходів у будинках. ЖБК (житлово-будівельні кооперативи) також можуть звертатись до Ощадбанку для отримання кредиту за умови подальшої реорганізації в ОСББ або затвердження статуту в необхідній редакції. Якщо серед мешканців будинку є отримувачі субсидії, то державна компенсація розраховується залежно від кількості квартир, на які оформлено субсидію, і може досягати 70%.

В обласних управліннях Ощадбанку працюють спеціалісти, які надають професійні консультації щодо створення ОСББ та механізмів фінансування заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності таких об’єднань.

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.


Прес-служба Ощадбанку

20.11.2015

інші пропозиції