Ощадбанк очолив рейтинг надійності банків за версією журналу «Деньги»

Видання «Деньги» вкотре визнало Ощадбанк найбільш надійним банком України.

При формуванні рейтингу експерти врахували такі показники, як відношення залучених коштів фізосіб до власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, ситуація з виплатою вкладів та ставка залучення депозитів у гривні на три місяці. Підсумковий результат разом із державною гарантією на вклади надав Ощадбанку можливість обійняти першу сходинку рейтингу, випередивши інші найбільші банки України.

Надійність Ощадбанку відчувають і вкладники. У жовтні приріст портфеля строкових депозитів банку з урахуванням курсових коливань становив 1,7 млрд. грн., а на найпопулярніший депозит «Довіра» вже залучено 16,4 млрд. грн.

Цього року Ощадбанк неодноразово визнавався найбільш надійним банком України. Таку оцінку банк отримав від журналу «Новое время» та  інвестиційної компанії Dragon Capital, а також від журналів «Личный счет»  та «Forbes Украина».

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом. Це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів гарантоване державою на 100%, без обмеження суми і строку.

Прес-служба Ощадбанку

 

17.11.2015

інші пропозиції