WEB-банкінг «Ощад-24/7»: ще більше можливостей для користувачів

Клієнти Ощадбанку – користувачі WEB-банкінгу «Ощад-24/7» отримали ще більше можливостей управління коштами завдяки розширенню його функціоналу. Зокрема, доступними стали одразу три нових сервіси:

-       переказ коштів з карткового рахунку на поточний, у т.ч. для погашення кредиту

-       переказ коштів з карткового рахунку на депозитний з правом поповнення;

-       перегляд виписок з поточних та  з депозитних рахунків.

«Ми зробили те, на що особливо чекали наші клієнти. Маю на увазі можливість працювати з депозитними рахунками. Вдосконалюємо банкінг далі. Зараз розроблюємо функціонал, який забезпечить здійснення платежів на вільні реквізити, в тому числі комунальні платежі, а також відриття депозитів онлайн», - зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Володимир Москаленко. 

Система «Ощад-24/7» дає змогу цілодобово контролювати власні рахунки та здійснювати банківські операції з будь-якої точки світу через Інтернет. Крім основних операцій з рахунками та платіжними картками клієнти можуть відкривати віртуальні картки, самостійно встановлювати ліміти на операції по картці та визначати перелік країн, в яких дозволено їх проведення, придбавати електронні квитки на різні види транспорту, здійснювати грошові перекази в системі «Швидка копійка».

Прес-служба Ощадбанку

16.11.2015

інші пропозиції