Ощадбанк відправив у зону АТО перші в світі пересувні мобільні банківські підрозділи, створені на базі броньованих автомобілів КрАЗ

Сьогодні, 13 листопада 2015 року, Ощадбанк відправив у зону АТО на лінію розмежування два унікальні мобільні банківські підрозділи, створені на базі броньованих автомобілів КрАЗ. Вони не мають аналогів у світі. Банківські відділення на колесах призначено для роботи в Донецькій та Луганській областях. Мобільні підрозділи обслуговуватимуть громадян, що мешкають у прифронтових населених пунктах, військовослужбовців та правоохоронців, які перебувають у військових частинах та в зоні АТО.

IMG_0551.JPG

«Цей проект слід розглядати як нестандартний крок у розвитку мережі Ощадбанку. Це інвестиція держави і державного банку для підтримки людей у прифронтовій зоні та зміцнення національної безпеки. Наразі там живуть сотні тисяч наших співвітчизників, дислокуються десятки тисяч військових і правоохоронців», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

IMG_0563.JPG

Такі підрозділи гарантують безпеку клієнтів та надійне збереження їх коштів. Окрім міцної броні вони укомплектовані засобами супутникового зв'язку, тривожною сигналізацією, системами відеоспостереження та автономного живлення.

Мобільні підрозділи створені на базі важковагових автівок КрАЗ та оснащені шасі, що використовуються тільки для військової техніки. Банк на колесах має високу прохідність, надпотужний 9-літровий дизельний двигун, надміцну броню. Це фактично повноцінне банківське відділення, а від сьогодні - вже невід'ємна частина мережі Ощадбанку, яка вирушає в Донецьку та Луганську область.

Робочі місця операторів, що обслуговують клієнтів, обладнані всім необхідним для повсякденної роботи. Фахівці Ощадбанку мають змогу надавати клієнтам широкий спектр банківських та фінансових послуг, зокрема з виплати заробітної плати, пенсій, соціальної допомоги, інших коштів з поточних рахунків, у тому числі з поточних карткових рахунків з використанням банківських платіжних карток (БПК), з поповнення карткових рахунків через POS-термінал із використанням БПК, з приймання готівки для здійснення платежів та ін.

«Ми зобов’язані бути там, де є українська держава і де інші наші колеги по банківській індустрії працювати з об’єктивних і суб’єктивних причин зараз не можуть. Наша місія – виконати цю роботу за всю банківську систему країни. Для нас це велика честь і водночас ще більша відповідальність», - зазначив Андрій Пишний.

IMG_0707.JPG

___________________________________________________

Довідкова інформація:

Технічні характеристики:

Кабіна, кузов та основні елементи конструкції автомобіля броньовані.

Розміри автомобіля КРАЗ (10,3* 3,9 *2,6 м) відповідають вимогам безпеки дорожнього руху для перевезення по шляхах загального користування.

Броньований мобільний підрозділ має такі функціональні зони: кабіну водія з місцями для охоронників;  клієнтській відсік (два касових вікна та три місця для очікування); операційний відсік (два робочих місця касирів із відповідним касовим та комп'ютерним  обладнанням:  детекторами валют, лічильно-касовою технікою, принтером, індивідуальним сейфом); господарчий та туалетний блоки; сходи (клієнтські – відкриті та технічні – приховані).

Унікальний мобільний підрозділ Ощадбанку на базі броньованих автомобілів КрАЗ оснащений засобами супутникового зв'язку для on-line підключення до  автоматизованої банківської системи, локальних баз даних та електронної пошти, мережі Інтернет; системами зовнішнього та внутрішнього зв'язку, відеоспостереження, автономного електроживлення, супутникового спостереження; сейфом для зберігання цінностей, тривожною сигналізацією, системою кондиціювання та опалення, а також POS-терміналами.

Основні функції мобільного броньованого підрозділу:

Виплата заробітної плати, пенсій, соціальних виплат, інших коштів з поточних рахунків, у тому числі з поточних карткових рахунків із використанням банківських платіжних карток (БПК), поповнення карткових рахунків через POS-термінал із використанням БПК, приймання готівки для здійснення  платежів, залучення вкладів та депозитів, випуск платіжних карток та інші фінансові послуги.

Більше інформації, у тому числі фото і відеоматеріалів у нашому медійному релізі http://press.oschadnybank.com/mobilni-bankivski-pidrozdily/

Прес-служба Ощадбанку

13.11.2015

інші пропозиції