Ощадбанк забезпечує розрахунки платіжними картками в перших терміналах самообслуговування в МакДональдз в Україні

Ощадбанк і МакДональдз Україна розширюють співробітництво. Відтак, у столичному закладі МакДональдз на Осокорках запрацювали перші термінали самообслуговування з сенсорними екранами та POS-терміналами для приймання платіжних карток до оплати. Відтепер відвідувачі мають змогу самостійно оформити замовлення, розрахуватись платіжною карткою та забрати його на касі. В кожному кіоску встановлено POS-термінал Ощадбанку, який забезпечує прийом карток MasterCard, Visa або НСМЕП, а також безконтактні картки  MasterCard PayPass та Visa РayWave.

McDonalds-01.jpg

«Вже три роки Ощадбанк забезпечує приймання безконтактних платежів MasterCard  Paypass і Visa payWave у всій мережі МакДональдз. Ми раді, що наше плідне партнерство поглиблюється, і відвідувачі МакДональдз тепер зможуть оцінити переваги оформлення замовлення через термінали самообслуговування», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

За словами банкіра, Ощадбанк готовий до розробки та впровадження інноваційних рішень будь-якої складності. Як банк-екваєр із найрозгалуженішею мережею установ Ощадбанк є дуже зручним для великих торговельно-сервісних мереж. Власний потужний процесинговий центр надає можливість забезпечувати повний контроль усього процесу проведення платежів і розрахунків, а також підтримувати їх безпеку на найвищому рівні.

Ощадбанк посідає 2 місце на ринку торгового еквайрингу України, піднявшись за чотири роки з 32-го. Сьогодні Ощадбанк демонструє кращий результат серед усіх банків України з приросту торгових POS-терміналів, кількість яких досягла 16,7 тисяч одиниць. Високу динаміку роботи Ощадбанку на ринку еквайрингу підтверджують міжнародні платіжні системи MasterCard і VISA, які відзначили банк номінаціями «Найдинамічніший ріст еквайрингової мережі та активна підтримка соціальних проектів» і «За найбільший динамічний розвиток мережі прийому платіжних карток в Україні».

Прес-служба Ощадбанку

09.11.2015

інші пропозиції