#ощадбанкдіє: найдинамічніший розвиток еквайрингової мережі та карткового бізнесу Ощадбанку підтверджує MasterCard

Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide відзначила Ощадбанк за найдинамічніше зростання еквайрингової мережі та активну підтримку соціальних проектів, а також за динамічний розвиток усіх сегментів карткового бізнесу. Нагородження найкращих банків України відбулось 5 листопада на щорічній конференції  MasterCard Day 2015.

Ощадбанк є одним з лідерів ринку платіжних карток та еквайрингу. Ощад демонструє найкращі серед українських банків темпи приросту активних платіжних карток. Їх кількість з початку року збільшилась на 698,8 тис. і становить 3 млн. 977 тис. 236 шт. Це друге місце  серед українських банків. Ощадбанк також посідає друге місце на ринку торгового еквайрингу, демонструючи найкращий результат з приросту POS-терміналів у торгівельно-сервісній мережі. Їх кількість перевищила 16,7 тис. одиниць.

«Такі почесні нагороди від наших партнерів дають нам потужний стимул до ще більшого розвитку. Ми вже маємо кілька спільних ексклюзивних інноваційних проектів. Один з них – реалізація безконтактної оплати проїзду в столичному метро, фунікулері та швидкісному трамваї – за кілька тижнів довів свою ефективність і необхідність для людей з точку зору зручності та комфорту. Тож ми рухаємось далі на шляху якісних змін», – зазначив директор департаменту електронної комерції і платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

MasterCardDay3.jpg

МС2015.jpg

Прес-служба Ощадбанку

06.11.2015

інші пропозиції