Ощадбанк посилює підтримку вітчизняних аграріїв

З метою підтримки українського агровиробника Ощадбанк розпочав співпрацю з компанією BTG Pactual Commodities (Ukraine), що є представником міжнародної бразильської групи компаній BTG Pactual в Україні та з 2014 року спеціалізується на закупках сільгосппродукції на території України. Банк, який виступає гарантом за угодами з продажу сільгосппродукції, що укладаються між аграріями України та BTG Pactual, за останній квартал вже надав гарантії повернення авансових платежів на суму 3 мільйони доларів США для підприємств малого, середнього та великого агробізнесу.

«Для України, яка є потужною аграрною державою, підтримка агровиробників стратегічно важлива. Це один із пріоритетних напрямів діяльності Ощадбанку. Сільське господарство забезпечує продовольчу безпеку країни, зміцнює її експортний потенціал, надає робочі місця. І ми як державний банк надаватимемо аграріям максимальну допомогу», – зазначає начальник управління структурованого торговельного фінансування Ощадбанку Геннадій Хелемський.

Однією з першочергових проблем агробізнесу є складнощі в отриманні малими та середніми агровиробниками достатнього фінансування всередині та поза межами країни. Тож успішна реалізація таких угод є не лише ефективним інструментом залучення необхідних коштів для виробників сільгосппродукції, але й засобом стимулювання припливу валютної виручки в Україну.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800.

BTG Pactual була заснована в 1983 році в Бразилії і є фінансовою компанією, яка працює на ринках інвестиційного банкінгу, управління капіталом та активами. На даний час BTG Pactual має офіси на чотирьох континентах і надає повний спектр фінансових послуг.

Прес-служба Ощадбанку

06.11.2015

інші пропозиції