Ощадбанк вкотре став партнером благодійної програми від МакДональдз - «Долонька Щастя»

В Україні стартувала щорічна благодійна програма від МакДональдз - «Долонька Щастя», яка проходить в Україні вже 14 років поспіль та має на меті допомогти дитячим медичним установам необхідним обладнанням. За роки проведення компанією МакДональдз благодійної програми в Україні було зібрано понад 23,5 млн. гривень на сучасне медичне обладнання для понад 50 дитячих лікарень у 29 містах України.

Цьогорічна акція «Долонька Щастя» має на меті зібрати кошти для придбання унікальної для України наркозно-дихальної станції, яка дозволить безпечно проводити найскладніші кардіохірургічні операції навіть недоношеним новонародженим. Цю унікальну для України наркозно-дихальну станцію буде передано Національному Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.

Вже третій рік поспіль Ощадбанк виступає технічним партнером проекту, підтримуючи платіжну онлайн-платформу для приймання благодійних внесків на сайті www.mcdonalds.ua/happyday.

Так, щоб приєднатись до збору коштів, необхідно впродовж листопада придбати акційні товари (дитячі книги, магніти та паперові долоньки) в будь-якому закладі МакДональдз в Україні, зробити внесок на сайті www.mcdonalds.ua/happyday або розплатитись у МакДональдз карткою MasterCard, адже з кожного замовлення, оплаченого такою карткою, на допомогу дітям буде перераховано 1 грн.

МАК.png

Долучайтесь до благодійної програми «Долонька Щастя», купуйте сувеніри та робіть онлайн внески разом з Ощадбанком!

 

04.11.2015

інші пропозиції