Ощадбанк розпочав виплати вкладникам АТ «Банк «Фінанси та Кредит»

4 листопада 2015 року Ощадбанк розпочав виплати вкладникам АТ «Банк «Фінанси та Кредит» за договорами, строк дії яких закінчився до 01 листопада 2015 року включно, та за договорами поточного банківського рахунку.

Відповідно до розподілу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, через Ощадбанк будуть виплачуватись суми відшкодувань тим вкладникам, які при укладенні договору банківського рахунку/вкладу з АТ «Банк «Фінанси та Кредит» вказали місце реєстрації за паспортом: Вінницька, Івано-Франківська, Полтавська, Рівненська області. Виплати проводитимуться по 14 грудня 2015 року включно.

Для організації комфортного обслуговування вкладників АТ «Банк «Фінанси та Кредит» Ощадбанком буде здійснено їх SMS-інформування. У повідомленні буде зазначатись дата, час та адреса відділення для проведення виплати. Якщо вкладник не отримає SMS, йому слід звернутись до Контакт-центру Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або +38-044-363-01-33.

Максимальний розмір гарантованої суми відшкодування, включаючи проценти, становить 200 тис. грн. Для отримання відшкодування вкладнику необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально засвідченої довіреності.

Вкладники можуть розмістити свої кошти на одному з депозитів Ощадбанку. До 23 листопада діє депозит «Довіра» з підвищеною відсотковою ставкою. Нагадуємо, що в Україні лише Ощадбанк має 100% державну гарантію за вкладами громадян, що закріплена статтею 57 Закону України «Про банки і банківську діяльність».

Прес-служба Ощадбанку

04.11.2015

інші пропозиції