Представники Ощадбанку взяли участь в Українському банківському форумі CISbankers

29 та 30 жовтня в Києві відбувся Український банківський форум  CISbankers, на якому топ-менеджери провідних українських банків та компаній представили понад 20 презентацій. Від Ощадбанку участь у заході брали начальник управління структурованого торговельного фінансування Геннадій Хелемський та директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Володимир Москаленко.

 

Геннадій Хелемський взяв участь у круглому столі «Україна. Інвестиційний клімат». Під час заходу розглядались такі питання, як торгове фінансування, оптимізація зовнішньоекономічних зв'язків, інвестиційні можливості, залучення інвесторів.

+khelemskyi5.jpg

«Ощадбанк підтримує торгівлю як ключовий фактор успішного функціонування української економіки та проведення реформ. Для впровадження конкурентоспроможних фінансових рішень ми співпрацюємо з надійними партнерами – міжнародними фінансовими інститутами, експортними агентствами і трейдерами. Ми бачимо великий потенціал зростання в аграрному секторі, транспортній інфраструктурі  та комунальному господарстві з точки зору енергоефективності та енергозберігаючих проектів», – зазначив Геннадій Хелемський.

 

Володимир Москаленко під час круглого столу «Роздрібна IT-стратегія 2015-2016 рр.» розповів про кроки, які робить Ощадбанк у цьому напрямі, зокрема про реалізацію проекту «муніципальні картки». Банком спільно з міськими радами вже впроваджено картки киянина та львів’янина, на черзі – картка чернівчанина. Крім цього, акцент було зроблено на розвитку WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7», технології безконтактної оплати проїзду в міському транспорті Києва та на новому сервісі Bank-ID від Ощадбанку.

+Moskalenko5.jpg

«Майбутнє за розвитком альтернативних каналів обслуговування, тому  розвиток WEB і mobile-банкінгу «Ощад 24/7»  є одним з стратегічних напрямів у діяльності Ощадбанку. Наша мета - перевести обслуговування клієнтів в online, зробивши продукти і сервіси банку максимально комфортними та безпечними для клієнтів. Саме тому ми активно вдосконалюємо наші продукти, використовуючи новітні технології і можливості дистанційних каналів обслуговування. Крім цього, Ощадбанк вивів на ринок новий сервіс ідентифікації громадян – Bank-ID. За допомогою нього, використовуючи картку банку, клієнт зможе скористатись будь-якими державними послугами. До цього проекту вже долучились Державний земельний реєстр, Львівська мерія, закінчується процес інтеграції з Міністерством юстиції та Порталом петицій Президента», – відзначив Володимир Москаленко.

Під час форуму було проведено чотири інтерактивні експертні панелі, в ході яких свою думку висловлювали кращі фінансисти та банкіри України. Їм було надано унікальну можливість для обміну досвідом, думками та ідеями.

Прес-служба Ощадбанку

03.11.2015

інші пропозиції