Ощадбанк та НБУ розпочали співпрацю в рамках зарплатного проекту

Найбільший український державний банк – Ощадбанк – розпочав реалізацію зарплатного проекту для колективу Національного банку України.

 

Це перший зарплатний проект Ощадбанку, реалізований з використанням карток платіжної системи НСМЕП нового покоління з магнітною смугою та чипом на базі відкритих міжнародних стандартів. Впровадження такої картки є по суті революційним рішенням у розвитку Національної системи масових електронних платежів, що дає змогу значно посилити її конкурентні позиції на українському ринку. Картка НСМЕП-2 перестає бути просто інструментом зняття готівки. Для користувачів таких карток доступними є також розрахунки в торговельно-сервісній мережі та мережі Інтернет, оплата комунальних послуг, інші платежі.

Всі співробітники Національного банку отримують картки НСМЕП нового покоління. Спеціально для цієї картки був розроблений ексклюзивний дизайн, до обговорення і вибору якого були залучені співробітники НБУ.

«Співпраця з Національним банком України – знакова подія. Це підтвердження того, що зміни, які відбуваються в Ощадбанку, сприймаються позитивно. Наше стратегічне завдання – зробити наші послуги та сервіси максимально зручними для клієнтів,  які очікують від нас якості, комфорту та широких можливостей для себе. Тому ми постійно розвиваємо та вдосконалюємо їх», - відзначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

«Національний банк отримав надійного партнера для обслуговування свого зарплатного проекту – АТ «Ощадбанк». Перехід на аутсорсинг зарплатного проекту, який до цього часу вимагав серйозних витрат внутрішніх ресурсів за рахунок існування аналогу роздрібного банку всередині установи, передбачено планом трансформації регулятора. Це перший зарплатний проект, реалізований з використанням карток платіжної системи НСМЕП нового покоління з магнітною смугою та чипом на базі відкритих міжнародних стандартів EMV CPA. Упровадження такої картки є революційним кроком у розвитку Національної системи масових електронних платежів і дає змогу значно посилити її конкурентні позиції на українському ринку», − вважає директор Департаменту роздрібних платежів Національного банку України Сергій Шацький. - Ми спостерігаємо позитивну тенденцію у сприйнятті платіжної системи НСМЕП-2, картки якої є інструментом для щоденного використання в банкоматній мережі, у мережі торговельних підприємств та в Інтернеті. Національний банк разом з іншими учасниками ринку стає повноцінним користувачем сервісів роздрібного банкінгу. Цей факт, на мою думку, спонукатиме банківську спільноту до підвищення якості послуг, адже зарплатний проект регулятора здійснюватиметься за допомогою державного банку АТ «Ощадбанк», картки якого обслуговуватимуться в мережі всіх банків − членів НСМЕП».

Вся банкоматно-термінальна мережа Ощадбанку (понад 19 700 пристроїв), у тому числі інформаційно-платіжні термінали, здійснює обслуговування платіжних карток Національної системи масових електронних платежів.

На сьогодні Ощадбанк обслуговує в рамках зарплатних проектів понад 28 000 організацій та підприємств. Кількість емітованих банком зарплатних карток становить близько 2 млн. одиниць.

Зарплатний проект Ощадбанку – це індивідуальні комплексні пропозиції для підприємств і організацій. Переваги  Ощадбанку: державний статус, найбільша мережа установ для обслуговування, сучасний WEB- та mobile-банкінг «Ощад 24/7», привабливі умови кредитування, безкоштовне підключення та користування послугою «Мобільні заощадження», яка передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку (9% у гривні), власний Контакт-центр, що надає користувачам карток цілодобову підтримку.


Прес-служба Ощадбанку

02.11.2015

інші пропозиції