Вигравайте разом з Ощадбанком! Вітаємо переможця акції «Твій банк – твої правила»

Ощадбанк вітає головного переможця акції «Твій банк – твої правила». Нагадуємо, що Ощадбанк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard проводив акцію для користувачів WEB- та Mobile-банкінгу «Ощад 24/7». За її умовами користувачі платіжних та віртуальних карток MasterCard від Ощадбанку, оплачуючи різноманітні послуги або здійснюючи перекази у WEB- та Mobile-банкінгу, мали можливість виграти цінні подарунки: 250 поповнень рахунків мобільного зв'язку на 50 грн., шість  iPhone 6 і головний приз – ноутбук MacBook air.

За підсумками акції володарем головного призу – MacBook air – стала чернівчанка Ольга Клемпуш. Її організація-роботодавець обслуговується в найбільшому державному банку країни за зарплатним проектом.

Переможниця поділилась враженнями від користування дистанційними сервісами  Ощадбанку. Пані Ольга часто користується банківськими послугами без відвідування установи банку. Для молодої дівчини, яка живе насиченим життям, раціональне використання часу є пріоритетним. Пані Ольга відзначила, що завдяки зручному інтерфейсу WEB- та Mobile-банкінгу Ощадбанку оплата товарів, мобільного зв’язку, Інтернету, внесення платежів по кредиту виконуються за лічені хвилини.

   «Здійснюючи платежі, я завжди впевнена в безпеці операцій, оскільки кожна трансакція в системі «Ощад 24/7» супроводжується SMS-повідомленням та одноразовими паролями. Приємно вражена тарифами за здійснення операцій, оскільки вони виявились нижчими порівняно з тарифами за аналогічні послуги в інших банках», – відзначила Ольга Клемпуш.

Щаслива від своєї несподіваної перемоги, пані Ольга запевнила, що й надалі активно користуватиметься сервісами, які надали їй можливість виграти, та радитиме обслуговуватись в Ощадбанку.

Чернівці_переможець1.jpg

Ощадбанк запрошує клієнтів частіше оплачувати покупки за допомогою карток, брати участь в акціях та перемагати!

 

Прес-служба Ощадбанку

29.10.2015

інші пропозиції