Ощадбанк розпочинає виплати вкладникам АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

З 27 жовтня по 16 грудня 2015 року включно Ощадбанк буде здійснювати виплати сум відшкодувань вкладникам АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» за договорами, строк дії яких закінчився до 21 жовтня 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати будуть проводитись через внутрішньобанківську систему термінових переказів Ощадбанку «Швидка копійка». Під час діяльності тимчасової адміністрації в АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» виплати коштів будуть здійснюватись за рахунок неплатоспроможного банку на підставі реєстрів вкладників.

Для отримання виплат вкладники АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» можуть звернутись до установ Ощадбанку.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладнику необхідно пред’явити паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов'язкових платежів). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Ощадбанк не здійснюватиме виплати коштів на підставі свідоцтв про право на спадщину, і рекомендує спадкоємцям звернутись безпосередньо до АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ». Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємець має надати до неплатоспроможного банку паспорт, документ органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

 

 Довідкова інформація для вкладників АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»:

  •  Інформаційна служба АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»: 38 (044) 490-81-41;

  •  «Гаряча лінія» з питань гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-503-435; 0 800-30-40-10 (дзвінки по Україні безкоштовні);

  •  Контакт-центр Ощадбанку: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); 38 (044) 363-01-33; 

  •  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

27.10.2015

інші пропозиції