Компанія MasterCard і Ощадбанк розширюють мережу прийому безконтактних платежів у громадському транспорті Києва

Київ, 27 жовтня 2015 р. — Відтепер оплатити проїзд за допомогою безконтактної картки MasterCard можна з використанням терміналів Ощадбанку на шести станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая в Києві. Оснащення турнікетів київського швидкісного трамвая безконтактними терміналами — новий етап співпраці MasterCard, КП «Київпастранс» й АТ «Ощадбанк» за сприяння КМДА та технічної підтримки АТ «Банкомзв'язок» і консорціуму «АСТЕК».

Безконтактно оплатити проїзд на лінії швидкісного трамвая так само просто, як і в метро та фунікулері: достатньо піднести банківську картку MasterCard до термінала на турнікеті. Сума, що відповідає вартості проїзду, буде автоматично знята з рахунку. Оплату підтвердять звуковий і світловий сигнали, і на турнікеті з'явиться надпис: «Прохід 1 людині дозволено». Варто відзначити, що за оплати проїзду безконтактною картою додаткова комісія з клієнта не стягується. Вартість буде такою ж самою, як і під час звичайної оплати.

IMG_6440.JPG

«Першим було метро. Потім фунікулер. Тепер — швидкісний трамвай. Наш спільний інноваційний проект для столичного громадського транспорту успішно набирає обертів. Це хороший, помітний внесок у скарбничку якісних змін, які відбуваються в країні. Наша команда готова і далі втілювати в життя передові новаторські ідеї, що роблять життя людей більш цивілізованим, комфортним», — Андрій Пишний, голова правління АТ «Ощадбанк».

«Останні п'ять років в Україні MasterCard робить наголос на впровадженні інновацій. Сьогодні ми бачимо свою місію в тому, щоб допомагати державі у розвитку безготівкових розрахунків, особливо в соціальній сфері. І впровадження безконтактної оплати у київському транспорті — один із перших кроків у цьому напрямку. Ми дуже раді, що наші співвітчизники так відкриті до інновацій. Оплата безконтактними картками MasterCard у громадському транспорті стає все більш звичною», — коментує Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні, Молдові, Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані.

Нагадаємо, що 19 червня технологія безконтактної оплати проїзду банківськими картками і пристроями була запущена на 17 станціях у Київському метрополітені. Тоді Київ став п'ятим містом у світі (після Лондона, Санкт-Петербурга, Чикаго і Бухареста), де оплатити проїзд у метро можна безпосередньо на турнікеті, використовуючи безконтактну банківську картку MasterCard. Із 31 серпня сплатити за проїзд безконтактно можливо і в Київському фунікулері.

Як і в київському метро і фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамвая пасажири зможуть оплачувати проїзд безконтактною банківською карткою MasterCard, емітованою будь-яким банком світу. За перші місяці роботи цієї технології за проїзд у Київському метрополітені сплатили картками з 23 країн світу, а у Київському фунікулері — із 7. Забезпечує прийом безконтактних платіжних карток Ощадбанк — один із лідерів на ринку торгового еквайрингу України. Його еквайрингова мережа становить 16 700 терміналів.

«Впровадження безконтактної системи оплати за проїзд у комунальному транспорті — це перший крок до переходу на електронну систему оплати за проїзд у всьому громадському транспорті столиці. У цей момент міська влада активно впроваджує проект розумного управління містом Kyiv Smart City, і перехід на безконтактну і електронну систему оплати проїзду є одним із найважливіших кроків для його реалізації», — говорить Ігор Ніконов, перший заступник голови КМДА.

«Один із критеріїв зручності і комфорту життя для столиці — швидкий і доступний громадський транспорт. Безконтактні розрахунки економлять час тих, хто користується Борщагівською лінією швидкісного трамвая. Хочу зазначити, що з введенням безконтактного розрахунку за проїзд ми так само на шести станціях забезпечили пасажирів можливістю використовувати безкоштовний Wi-Fi. Також на станції “Площа Перемоги” встановлено автомат “е-tickets” для придбання разових квитків на проїзд, а після впровадження електронної системи оплати буде можливість не тільки купувати, а й поповнювати електронні квитки», — говорить генеральний директор КП «Київпастранс» Сергій Майзель.

Технологічне рішення для оплати проїзду безконтактними картками MasterCard на Борщагівській лінії швидкісного трамвая розроблене фахівцями українського АТ «Банкомзв'язок» із використанням безконтактних банківських терміналів французької компанії Ingenico Group і комплексу програмного забезпечення власної розробки. До того ж, окрім безконтактних карт MasterCard, турнікети приймають до оплати вже звичні для пасажирів київського транспорту безконтактні проїзні квитки та соціальні картки. Інтеграцію рішення в існуючу інфраструктуру швидкісного трамвая здійснили фахівці консорціуму «АСТЕК». Фахівцями КП «Київпастранс» повністю підготовлена ​​телекомунікаційна інфраструктура на всіх станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая для подальшого оснащення решти станцій банківськими терміналами.

Безконтактну банківську карту MasterCard усі охочі зможуть оформити в одному з 14-ти банків-емітентів: АТ «Ощадбанк», ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «БАНК ВОСТОК», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «Банк Форвард», ПАТ «КРЕДОБАНК», АТ «ОТР Банк», ПАТ «Комерційний банк «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ «Укрсоцбанк», АТ «УкрСиббанк», АТ «Укрексімбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК». 

 

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com, це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою в світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами у соціальній мережі Твіттер @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» —  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт —  http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

КП «Київпастранс», є найбільшим комунальним транспортним підприємством України, яке щодня перевозить 1,7 млн. пасажирів, з яких 53% — це пасажири мають право на пільговий проїзд. Щодня на маршрути міста Києва виходять понад 1300 одиниць рухомого складу, перевезення пасажирів здійснюються тролейбусним, автобусним, трамвайним повідомленнями, а так само міською електричкою і фунікулером. Основна мета підприємства — підвищення рівня надання транспортних послуг населенню до європейських стандартів. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства www.kpt.kiev.ua

АТ «Банкомзв’язок» засноване в 1993 році. Із 1997 року компанія є офіційним партнером світового лідера з постачання обладнання та рішень для безпечних платежів —  французької компанії Ingenico Group. В Україні рішення на базі банківських терміналів Ingenico з програмним забезпеченням від АТ «Банкомзв'язок» використовують в якості корпоративного стандарту найбільші банки-еквайєри. Програмне забезпечення для терміналів виробництва Ingenico Group, система віддаленого управління мережами EFT POS-терміналів В-TMS від АТ «Банкомзв'язок» використовуються більш ніж в 30 країнах світу. Контактна інформація: тел. +380 (44) 496 00 96, e-mail: banking@bkc.com.ua, WEB-сайт: www.bkc.com.ua.

Консорціум «АСТЕК». Це статутне об’єднання створено у 2008 році шістьма провідними українськими виробниками, учасниками ринків IКT, виробництва пластикових карток та систем безпеки. Застосовуючи принципи синергетичного підходу консорціум спеціалізується на реалізації в Україні державних, міських і регіональних програм, а також інвестиційних проектів побудови сучасних автоматизованих систем оплати та обліку товарів та послуг, що надаються на території України з урахуванням соціальних пільг, в тому числі на транспорті. Високий рівень та широкий спектр компетенцій учасників консорціуму дозволяє створювати та впроваджувати складні інтеграційні проекти із міжвідомчим підпорядкуванням суб’єктів. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до прес-cекретаря консорціуму «АСТЕК» Михайленка Ігоря Васильовича, office@astek-k.com, тел.: 044  425  87 84. www.astek-k.com

27.10.2015

інші пропозиції