Ощадбанк вітає переможців ексклюзивної акції «Гроші повертаються»!

Підведено підсумки ексклюзивної акції «Гроші повертаються», яка проводилась за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard виключно для клієнтів Ощадбанку – користувачів карток MasterCard із безконтактним чипом.

1ef8b62006eba0c64e7ed790418d032d.jpg

150 клієнтів Ощадбанку виграли грошові подарунки в розмірі 500 гривень. Було визначено й головного переможця акції. Ним став мешканець Тернополя Роман Богданович, який вже більше року отримує заробітну плату на картку MasterCard від Ощадбанку. Завдяки гарній звичці оплачувати покупки карткою він виграв головний приз. Найближчим часом Роману Богдановичу буде повернуто всю суму, яку він витратив безконтактно за весь період акції, – понад 16 000 гривень.

«Чому я часто розраховуюсь карткою за покупки? Тому, що перш за все це зручно та швидко. Не потрібно шукати в гаманці необхідну суму готівкою, а завдяки  SMS-банкінгу я завжди знаю, скільки коштів було знято, і не турбуюсь, чи правильно дали решту. А такий приємний сюрприз, як перемога в акції та грошовий приз, однозначно переконали мене в тому, що безконтактні розрахунки – найкращі», – зазначив  переможець.

Ощадбанк вітає всіх переможців акції «Гроші повертаються»! Нагадуємо, що в самому розпалі інші акції для клієнтів Ощадбанку, зокрема «Холодильник з продуктами в подарунок» для користувачів карток MasterCard. Детальні умови цієї акції – за посиланням.

 

Сплачуйте картками MasterCard від Ощадбанку та вигравайте!

23.10.2015

інші пропозиції