Ощадбанк виплатив понад 1,5 млрд. грн. вкладникам Дельта Банку

У рамках другого етапу виплат вкладникам Дельта Банку Ощадбанк здійснив виплати гарантованої суми відшкодування  16 933 клієнтам. Загальна сума  виплат становить  понад 1,5 млрд. грн. Більше п’ятдесяти відсотків вкладників розмістили свої кошти на депозитах Ощадбанку. Нагадаємо, що в Україні лише Ощадбанк має 100% державну гарантію за вкладами громадян.

Другий етап виплат розпочався  8 жовтня 2015 року. Ощадбанк обслуговує тих вкладників Дельта Банку, які при укладенні договорів вказали місце реєстрації за паспортом у таких регіонах України: Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська та Чернігівська області. Отримати відшкодування клієнт може в понад 4200 відділеннях Ощадбанку.

Для організації комфортного обслуговування вкладників Дельта Банку Ощадбанк здійснює їх SMS-інформування. В повідомленні зазначається дата, час та адреса відділення для проведення виплати. Якщо вкладник не отримав SMS, йому слід звернутись до Контакт-центру Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) або +38-044-363-01-33.

Прес-служба Ощадбанку

21.10.2015

інші пропозиції