Ощадбанк і MasterCard представляють ексклюзивну акцію «Незабутня подорож до Нідерландів з карткою MasterCard Ощадбанку»!

Клієнти Ощадбанку – користувачі преміальних карток MasterCard отримали унікальну  можливість потрапити до Нідерландів. Це стало можливим завдяки спільній акції Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard «Незабутня подорож до Нідерландів з карткою MasterCard Ощадбанку».

Niderlandu.png

Акція проводиться виключно для клієнтів Ощадбанку – користувачів преміальних карток MasterCard. Наразі банк випускає 6 видів таких карток: Gold, Debit Gold, World, Platinum, Debit Platinum та World Elite у трьох валютах – гривні, доларах США та євро.

За умовами акції, сплачуючи з 20 жовтня по 31 грудня 2015 року за покупки від 200 гривень картками MasterCard від Ощадбанку, їх користувачі мають шанс виграти подарункові сертифікати мережі парфумерно-косметичних магазинів Brocard номіналом 1 000 гривень, а на найактивніших учасників акції чекає головний приз – подорож до Нідерландів.

Розіграш подарунків буде проводитись після завершення акції. Детальніше – в офіційних правилах.

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів частіше оплачувати картками покупки, брати участь в акціях банку та здобувати незабутні враження.

Прес-служба Ощадбанк

у

20.10.2015

інші пропозиції