Перший енергоефективний. Ощадбанк - партнер і учасник 7-го Міжнародного Форуму Сталої Енергетики в Україні «SEF-2015 Kyiv Енергетичний Арсенал»

Ощадбанк - перший енергоефективний банк - став партнером і учасником ключової галузевої події – 7-го Міжнародного Форуму Сталої Енергетики в Україні «SEF-2015 Kyiv Енергетичний Арсенал».

Форум SEF Kyiv, один з найавторитетніших бізнес-форумів у Східній Європі, давно став візитною карткою сталої енергетики, інноваційних рішень та технологій у галузі енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, збираючи на одній платформі визначних бізнес-гравців і провідних експертів стійкої енергетики світового рівня. Акценти форуму 2015 - автономне живлення та проекти, спрямовані на досягнення енергетичної незалежності України.

Голову правління Ощадбанку Андрія Пишного було запрошено на відкриття форуму. У своєму виступі він зазначив, що енергомодернізація є універсальною точкою зростання. Вона стосується всіх галузей економіки й сфер життєдіяльності, адже обсяг ринку енергомодернізації житлового сектора за оцінками міжнародної фінансової корпорації – понад 50 мільярдів доларів, тобто більше трильйона гривень. Крім того, Андрій Пишний розповів про свій нещодавній візит на Миколаївщину, в ході якого він взяв участь у відкритті інноваційної електростанції. Ця станція - революційний проект, спрямований на вирішення енергетичних та екологічних проблем, здійснений завдяки високотехнологічним рішенням та державній підтримці.

«Ощадбанк є уповноваженим банком з обслуговування енергоринку та ключовим партнером уряду. Ми кредитуємо Енергоатом, Центренерго, ДТЕК та інші великі енергопостачальні компанії. Але найбільше мене надихають реальні приклади приватної ініціативи. Лише рік тому до нас прийшов клієнт із якісним бізнес-планом, і от уже минулого тижня ми разом відкрили електростанцію в Миколаєві. Сильна команда, зрозуміла економіка проекту, підтримка місцевої влади та банку. Просто взяли і зробили. Сьогодні Ощадбанк вийшов на «промисловий» рівень кредитування фізичних осіб - більш ніж 600 «теплих кредитів» на день. Ми працюємо над лінійкою енергоефективних кредитних продуктів у корпоративному секторі, насамперед у сегменті малого й середнього бізнесу, і готові допомагати всім, хто готовий давати собі раду», – зазначив голова правління Ощадбанку.

На форумі виступили ще два представники Ощадбанку.

Родіон Никоненко, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку в рамках дискусії  «Енергоефективність у промисловості: в пошуках рішень для підприємств в умовах енергетичного голоду» детально розповів про загальнонаціональну програму «Ощадний дім» для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та про державну компенсацію, яка становить 40 відсотків суми кредиту. При цьому якщо серед мешканців будинку є одержувачі субсидії, то згідно з рішенням уряду від 12 серпня п.р. допомога розраховується залежно від кількості квартир, на які оформлено субсидію, і може досягати 70%.

«На сьогодні Ощадбанком видано вже 35 кредитів для ОСББ на загальну суму майже 1,5 млн. грн. Це 2000 квартир, мешканці яких зустрінуть зиму в теплих квартирах. Країна остаточно стала на шлях енергоефективності – українці перетворюють свої оселі на енергоощадні домівки», – підкреслив Родіон Никоненко.

У рамках іншої панельної дискусії начальник управління організації кредитування фізичних осіб Ощадбанку Олена Гіль розповіла про кредитування енергоефективних проектів за  програмою «Ощадний дім» для фізичних осіб.

«Наразі в рамках програми «Ощадний дім» банком вже видано понад 30 тисяч кредитів на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватних будинках. Люди розуміють переваги термомодернізації», – наголосила Олена Гіль.

Крім того, Ощадбанк представив свій стенд на виставці «Енергетичний Арсенал»,  яка проходила в рамках міжнародного форуму SEF-2015 Kyiv, де всі бажаючі мали можливість отримати вичерпну консультацію щодо загальнонаціональної  програми «Ощадний дім». Також тут можна було дізнатись про переваги використання електромобілів, адже завдяки Ощадбанку була представлена спеціальна експозиція з електрокаром та зарядною станцією.

 IMG_5321.JPG

IMG_5342.JPG

IMG_5436.JPG

IMG_5407.JPG

Прес-служба Ощадбанку

15.10.2015

інші пропозиції