#ощадбанкдіє: більше 500 патрульних Харкова отримали зарплатні картки з ексклюзивним дизайном

Ощадбанк продовжує співпрацю з патрульними службами в регіонах. Наразі триває видача зарплатних карток у Харкові – понад 500 патрульних вже стали користувачами карток Ощадбанку із безконтактною технологією оплати і ексклюзивним дизайном. 

DSC_0067.jpg

image (6).jpeg

Саме харківські патрульні першими отримали оновлену безконтактну картку від Ощадбанку, дизайн якої був спеціально розроблений для патрульної поліції. Основним елементом на картці є зображення  шеврона, представленого через призму калейдоскопа.

DSC_0010.jpg

Партнерами банку в рамках зарплатних проектів є патрульні служби Києва та області, Львова, Одеси.  

Переваги Ощадбанку як зарплатного партнера – найрозгалуженіша мережа відділень, що постійно оновлюється, привабливі умови кредитування, власний потужний  процесинговий центр, який обслуговує другий за обсягом в Україні бізнес пластикових карток, сучасні банківські сервіси – WEB- та mobile-банкінг «Ощад 24/7», безкоштовне підключення й користування послугою «Мобільні заощадження», що передбачає отримання високих процентів на залишок коштів на рахунку. Мережа власних і партнерських банкоматів Ощадбанку становить більш ніж 4,5 тис. одиниць. Цілодобову підтримку користувачів карток забезпечує сучасний Контакт-центр.

 

Прес-служба Ощадбанку

15.10.2015

інші пропозиції