Ощадбанк відкрив друге мобільне броньоване відділення на території гуманітарно-логістичного центру в Донецькій області

9 жовтня розпочало роботу друге мобільне броньоване відділення Ощадбанку на території гуманітарно-логістичного центру між КПВВ «Новотроїцьке» та блокпостом «Бугас».

«Ми розуміємо свою соціальну функцію і часто присутні там, де немає наших колег по ринку.  Банк працює на лінії зіткнення в Донецькій області, на «нульовій» точці - на території гуманітарно-логістичних центрів. Завдяки броньованим відділенням, що мають автономне енергозабезпечення і зв'язок, ми не лише забезпечуємо обслуговування клієнтів, а й робимо все можливе для гарантування безпеки відвідувачів і співробітників», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Мобільні броньовані відділення надають громадянам України, які проживають на окупованій території, можливість обслуговуватись у державному банку. Люди можуть відкривати поточні рахунки, отримувати соціальні виплати й пенсії, оформляти і перевипускати платіжні картки, здійснювати продаж валюти, отримувати й відправляти грошові перекази в національній валюті. Відділення працюватиме з 8:00 до 16:00. Перерва - з 12:00 до 13:00. Вихідний - понеділок.


 

Прес-служба Ощадбанку

12.10.2015

інші пропозиції