#ощадбанк діє в регіонах. За сприяння Ощадбанку в Миколаївській області відкрились два важливих для економіки об’єкти

9 жовтня в рамках інвестиційного форуму «Миколаївщина – надійний партнер» у Миколаївській області відкрились одразу два об’єкти, у фінансуванні яких брав участь Ощадбанк: найсучасніша електростанція на біогазі компанії «ЛНК» і п’ята черга морського перевантажувального терміналу компанії «Евері».

Завдяки унікальній технології електростанція на біогазі дає можливість виробляти електроенергію на полігонах твердих побутових відходів (звалищах). Виробництво «зеленої» електроенергії є екологічно безпечним і не вимагає використання енергоносіїв. У ході реалізації цього інвестиційного проекту банком здійснено фінансування виробництва й доставки в Україну когенераційних модулів за зовнішньоекономічним контрактом, укладеним ТОВ «ЛНК» з одним із провідних швейцарських постачальників – Genogreen energy SA. Ощадбанк співпрацює з «ЛНК» з вересня 2013 року. За цей період відкрито аналогічні електростанції в Київській і Житомирській областях.

«Альтернативна енергетика повинна розвиватись, і ми будемо всіляко цьому сприяти. Підтримка таких проектів сьогодні особливо важлива, адже це реальний внесок в енергетичну незалежність України. Тож у нас великі плани щодо співпраці з підприємствами енергетичної галузі», – відзначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час відкриття електростанції «ЛНК».

Позитивним є і досвід співпраці банку з ТОВ «Евері», що володіє терміналом з перевалки та зберігання рослинних олій і меляси загальною потужністю 146 тис. куб. м одночасного зберігання. Ощадбанк здійснює кредитування цього підприємства з жовтня 2013 року, брав участь у рефінансуванні витрат компанії на будівництво першої – третьої черг терміналу, потужність яких становила близько 80 тисяч тонн перевалки.

Андрій Пишний відзначив  суттєвий експортний та інвестиційний потенціал  Миколаївської області, зауваживши, що банк готовий брати активну участь у розвитку регіону. Фінансування стратегічно важливих галузей економіки України є пріоритетом у діяльності Ощадбанку. Такою галуззю є зокрема сільське господарство та переробка продуктів його виробництва.

IMG_8302.jpg

IMG_8254.jpg

IMG_8133.jpg

IMG_8139.jpg

IMG_8178.jpg

IMG_8203.jpg

IMG_8221.jpg

IMG_8232.jpg

Прес-служба Ощадбанку

09.10.2015

інші пропозиції