Ощадбанк підтримує представників малого та середнього бізнесу з сильним "геном стійкості"

Ощадбанк став партнером національного конкурсу бізнес-рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ) «СТАЛО». Його проводили ГО "Комунікації для змін" та Ekonomika Communication Hub за підтримки Програми розвитку ПРООН в Україні та Глобального екологічного фонду (GEF).

Мета проекту – популяризація економічно життєздатних бізнес-рішень, які є дружніми до довкілля та дають позитивний соціальний ефект. Суть сталого розвитку: економічне зростання, ефективне використання ресурсів, мінімізація забруднення довкілля і досягнення високих соціальних стандартів.

«Підтримка малого та середнього бізнесу для Ощадбанку є одним із пріоритетних напрямів, що має величезні перспективи. Банк вибудовує його з нуля.  Це повністю відповідає державній програмі дерегуляції та структурних змін в економіці. Ми активно проводимо підготовчий процес до запуску кредитування МСБ і будемо готові презентувати національну програму, як тільки економіка стабілізується і ставки знизяться до прийнятного рівня. Ми максимально модернізуємо сервіси банку, робимо їх простішими та зрозумілішими, розробляємо якісні та доступні пакети для представників МСБ. Нещодавно було впроваджено сучасний принцип відкриття поточного рахунку в новому регламенті – протягом 1 робочого дня», – зазначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Конкурс зібрав 50 бізнес-історій компаній з сильним "геном стійкості", які відбирались протягом півроку. Взяти участь у змаганні могли компанії з сегмента МСБ, що працюють в Україні, мають до 250 найманих співробітників і оборот до 150 млн. грн. на рік. Було опрацьовано 105 заявок. Для участі в конкурсі експертна група визначила 83 компанії. Їх оцінювали за п'ятьма критеріями (економічний, екологічний, соціальний, інноваційність і масштабованість). 50 компаній, які отримали найвищі бали, стали його фіналістами. 

Ощадбанк відзначив трьох учасників конкурсу та вручив їм спеціальні нагороди безкоштовне підключення та обслуговування тарифного пакета «Все включено».

Відтак, компанія  «ЕкоПаливо» отримала нагороду «за силу духу». На державну компенсацію за втрату обох ніг у зоні АТО демобілізований вояк Олександр Чалапчій створив у селі Ульяновка Кіровоградської області приватне підприємство з випуску екопалива — брикетів із соломи та пелет із соняшникової макухи, удвічі дешевших за вугілля.

Компанію «Селиська сироварня» було винагороджено «за сильний соціальний компонент у сільській місцевості». Уже 13 років тут виробляють сири за класичною швейцарською технологією. Сироварня працевлаштовує мешканців найближчих сіл, у яких створено чимало пунктів приймання молока від населення.  Для вирішення проблеми забезпечення питною водою збудували водогін від джерела, розташованого за 4,5 км від підприємства.

Компанія «Метнись кабанчиком» здобула нагороду «за створення бізнесу майбутнього». Це онлайн-сервіс дрібних доручень від прибирання квартири до копірайтингу. Будь-хто з бажаючих може з його допомогою за дві-три хвилини замовити послуги перевірених сайтом виконавців.

#ОщадбанкдієIMG_4106.JPG

IMG_4117.JPG

IMG_4094.JPG

IMG_4082.JPG

IMG_4067.JPG

Stec.JPG

Прес-служба Ощадбанку

07.10.2015

інші пропозиції