Користувачі платіжних карток MasterCard від Ощадбанку мають можливість відвідати місце зйомки нового епізоду саги «Зоряні війни»

Клієнти Ощадбанку – користувачі платіжних карток MasterCard мають шанс здійснити неймовірну подорож до місця зйомок нового епізоду фантастичної саги «Зоряні війни». Така можливість з’явилась завдяки спільній акцїї Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard  «Відчути силу з MasterCard – безцінно!»

MC_551x212vader (2).jpg

 Для участі в акції потрібно:

1.     Оплачувати карткою MasterCard Ощадбанку покупки на будь-яку суму в будь-яких торгових точках.

2.     Реєструвати термінальні чеки на сайті syla.mastercard.ua.

 Щотижня можна виграти ексклюзивну брендовану продукцію Star Wars, для чого потрібно зареєструвати лише п'ять термінальних чеків. Реєструючи по п'ять чеків кожного тижня протягом всієї акції, користувачі платіжних карток MasterCard мають можливість виграти головний приз – подорож на двох до Лондона на студію Pinewood, де відбувалися зйомки нового епізоду "Зоряних війн".

 Акція «Відчути силу з MasterCard – безцінно!» діє до 30 листопада 2015 року. Детальніше з її умовами можна ознайомитисьв офіційних правилах та на сайті MasterCard.

 Одночасно клієнти Ощадбанку можуть брати участь і в інших акціях для користувачів карток MasterCard, наприклад, в ексклюзивній акції «Холодильник з продуктами в подарунок», яка почалась 1 жовтня та діятиме до 31 грудня 2015 року. Детальні умови акції – за посиланням.

 

Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

06.10.2015

інші пропозиції