#Ощадбанк надихає

Ощадбанк надихає! Свідченням цього є результати спеціального проекту видання Companion «Компанії, що надихають».

 «Бізнес під час кризи вести нелегко. Дехто навіть вважає, що майже неможливо. Проте певним компаніям вдається не просто вистояти в економічних випробуваннях, а й розвиватись, відкривати нові напрями, реалізовувати благодійні проекти. Маючи перед очима такий приклад, менш успішні колеги аналізують свої прорахунки, запозичують досвід лідерів», – зазначає Companion. Саме таким зразком для наслідування є Ощадбанк, який за висновками експертів увійшов до 14 компаній зі всієї України, що надихають найбільше. Ощадбанк став учасником проекту як єдиний банк в Україні, що має 100% державну гарантію повернення вкладів.

«Змінюється країна - змінюється  провідний державний банк. Ми готові бути драйвером змін у державному секторі та ефективним інструментом їх впровадження. Нова філософія Ощадбанку – «Мій банк. Моя країна». Вона складається всього з чотирьох слів та є основою маніфесту банку і його стратегії розвитку на 2015-2017 роки, розробленої спільно з лідером світового аудиту – компанією PricewaterhouseCoopers. Маніфест і стратегія різні за обсягом, але схожі за призначенням. Вони мотивують і надихають. Перший – для клієнтів. Друга вказує співробітникам Ощаду шлях змін, із завданнями та термінами», – зазначає голова правління банку Андрій Пишний.

Цього року традиційний спецпроект був представлений у дещо оновленому форматі. Редакція протягом місяця опитала більше ста респондентів, серед яких аналітики ринків, економісти, бізнесмени і просто споживачі послуг і товарів, які поставляють компанії, що працюють в Україні. В результаті опитування було сформовано список з 14 компаній. 13 з них набрали максимальну кількість голосів плюс 1 компанія, якій віддало перевагу видання. При цьому переможців обирали не за фінансовими показниками чи обсягом бізнесу, «зовнішні» експерти жодним чином не впливали на вибір редакції, ранжування не проводилось, зважаючи на те, що компанії працюють в абсолютно різних галузях і займають різні сегменти ринку.

Comp.JPG

Прес-служба Ощадбанку

05.10.2015

інші пропозиції