#Ощадбанкдіє: перше місце в рейтингу найнадійніших банків країни

Ощадбанк – найнадійніший банк. Черговим підтвердженням цього стало перше місце в рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital.

«Ми вкотре перші, і це ще один доказ того, що ми рухаємось у правильному напрямку в рамках заданої стратегії. Наші основні стратегічні цілі –  банк держави і для держави, банк мільйонів і для мільйонів, банк номер один серед системно важливих», – підкреслює голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Місце в рейтингу визначалось компанією Dragon Capital виходячи з суми балів, яку банки отримували на основі таких показників: достатність капіталу, ліквідність, стійкість фондування, підтримка акціонерів, довіра вкладників, якісні показники.

«На нашу думку, потрапляння до даного рейтингу – гарний показник. Це установи, яким ми довіряємо найбільше», – зазначає старший аналітик компанії Dragon Capital Анастасія Туюкова.

Як зазначає видання, за результатами кризового 2014 року лідер рейтингу не змінився – ним, як і раніше, залишається Ощадбанк. Пояснюється це перш за все підтримкою, яку надає держава у вигляді внесення до капіталу банку більш ніж 9 млрд. грн., та стовідсотковою держгарантією  за вкладами, якою не можуть похвалитись конкуренти.

Більш детально про стратегію Ощадбанку – в інтерв'ю Андрія Пишного для рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital – посилання.

Довідково:

 Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

«Новое время» — український щотижневий суспільно-політичний журнал. За рік існування він увійшов до ТОП-5 найбільш цитованих видань України, став лідером у своєму сегменті та був визнаний одним з кращих медійних стартапів 2015 року.

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод щодо залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами.

Cover NV20.jpg

02.10.2015

інші пропозиції