«Теплі» кредити Ощадбанку стають ще доступнішими для мешканців Одещини

Одеська міська рада надаватиме клієнтам Ощадбанку додаткову компенсацію за кредитами на придбання негазових котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів.  10 вересня п.р. в Одесі прийнято міську програму відшкодування частини кредиту для ОСББ/ЖБК та фізичних осіб: 30% тіла кредиту на придбання теплолічильників та 20% – на здійснення енергоефективних заходів. Бюджет програми на 2015-2016 рр. становить 14,1 млн. грн. Отже, кредити за програмою «Ощадний дім» стають для мешканців Одеси ще доступнішими.

Разом із тим у рамках засідання обласної комісії з питань підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії голова Держенергоефективності Сергій Савчук, перший заступник голови Одеської ОДА Володимир Жмак та голова Одеської облради Михайло Шмушкович 18 вересня підписали меморандум про співпрацю в сфері енергоефективності житлових будинків. Відповідно до цього Меморандуму обласна держадміністрація зобов'язується  розробити регіональну програму відшкодування частини відсотків за «теплими» кредитами. Реалізація меморандуму передбачає внесення змін до обласного бюджету вже у 2015 році в частині спрямування коштів на погашення відсоткової ставки на енергоефективні заходи в житлових будинках в обсязі не менше 200 тис. грн.

Заступник начальника Одеського обласного управління Ощадбанку Руслан Мазур, за участю якого відбулось підписання Меморандуму, відзначив, що кредитна програма «Ощадний дім» відчутно набуває популярності. Нещодавно Одеське облуправління видало тисячний «теплий» кредит.

Нагадуємо, що нещодавно Ощадбанк побив власний рекорд – кількість «теплих» кредитів на день перевищила 570!

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

24.09.2015

інші пропозиції