Ощадбанк та Львів діють: на шляху до стовідсоткового електронного врядування

Ощадбанк продовжує співробітництво з міською владою Львова в рамках реалізації безпрецедентного спільного інноваційного проекту впровадження електронного врядування. Саме міська влада Львова першою в Україні відкриває мешканцям міста шлях до електронних послуг.

Про реалізацію проекту розповів на Форумі електронного врядування керівник напряму e-Government services департаменту інформатизації Ощадбанку Олександр Хижняк. Цей захід проходив 18-19 вересня у Львові під символічною назвою  роману Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». У романі Рея Бредбері книги палили, аби було легше керувати натовпом, розвивати в людях почуття стадності, автоматизму. Тепер «книги горять» для того, щоб навчити людей змінювати себе та навколишній світ, позбутись бюрократії, перейти на новий щабель розвитку та змін.

Спільно з колегами з мерії Львова Олександр Хижняк презентував Bank ID від Ощадбанку для доступу клієнтів банку до електронних послуг Львівської міської ради. 

Bank ID.JPG

«Це дуже цікавий та практичний форум.  Найкращий в Україні на сьогодні. Львів має ініціативного та прогресивного міського голову,  професійну команду проекту, чудових ІТ-партнерів для створення цього конче необхідного місту рішення. Тому Львів першим серед українських міст презентував свою Digital Agenda, яка реалізується швидкими темпами. Ощадбанк буде надійним партнером інноваційного проекту, основна мета якого  – максимально спростити життя людей», – зазначив Олександр Хижняк.

Хижняк_форум.jpg

На форумі також було представлено Картку львів'янина від Ощадбанку. Це сучасна соціальна банківська платіжна картка з ексклюзивним дизайном, оснащена контактним і безконтактним чипами. За її допомогою можна оплачувати комунальні, державні та приватні послуги, отримувати знижки в торговельних мережах міста тощо. Картка є матеріальним носієм персональних даних. Електронно-цифровий підпис дає можливість використовувати сучасний та прогресивний засіб авторизації та підписувати електронні документи через зчитувальні пристрої, встановлені в точках надання електронних послуг. Мешканці міста зможуть отримувати такі картки вже в жовтні. Першими їх користувачами стануть львів’яни – учасники АТО.

Також Олександр Хижняк взяв участь у дискусії “Електронні сервіси та ідентифікація” разом з директором міського інформаційного центру Харківської міської ради  Олександром Поповим, начальником управління інформаційних технологій Львівської міської ради Тимофієм Александронцем, а також експертами з Польщі - радником міністра інформатизації та цифразації Польщі Маріушем Пшибишевським - та Грузії - головою правління Інституту розвитку свободи інформації Грузії Леваном Авалішвілі.

Прес-служба Ощадбанку

22.09.2015

інші пропозиції