Ощадбанк спільно з компанією «Портмоне» реалізував онлайн-оплату єдиного податку

Відтепер, відвідавши сайт Ощадбанку або сервісу Portmone.com та обравши розділ «Платежі до бюджету» , користувачі платіжних карток Visa і MasterСard зможуть здійснити оплату єдиного податку.

Для оплати необхідно з запропонованого на сторінці переліку обрати Державну казначейську службу України в потрібній області та населеному пункті, до якої надійдуть платежі. Реквізити для зарахування коштів система визначить автоматично. Наступний крок користувача – введення даних своєї картки та ІПН. Після цього платіж буде здійснено. Комісія за надання послуги становить 2%, але не менше 8 грн. Вже на наступний банківський день гроші будуть перераховані до бюджету. Такі операції здійснюватимуться на базі платформи компанії «Портмоне», яка у свою чергу забезпечить інформаційне та технологічне обслуговування користувачів та банку, а також надасть клієнтам доступ до перегляду всіх здійснених платежів в особистому кабінеті на сайті. Для підтвердження оплати копію квитанції буде надіслано платнику на вказану ним електронну адресу.

«Ми будемо і надалі розвивати дистанційні канали обслуговування для того, щоб кожен клієнт мав можливість обрати для себе найзручніший спосіб співпраці з банком. Для Ощадбанку постійне розширення спектра банківських послуг та їх удосконалення для безпеки, зручності, економії часу та коштів клієнтів є принциповим», – зазначив заступник голови правління  Ощадбанку Антон Тютюн.

«Новий сервіс – простий та зрозумілий користувачам, процес оплати – прозорий. Це ще один вагомий крок у напрямку подолання бюрократії. Будь-які нові сервіси мають спрощувати життя клієнтів та економити їх час – саме цим принципом ми керуємося у нашій роботі», – наголосив генеральний директор компанії «Портмоне» Ігор Горін.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Ативно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Компанія  ТОВ «Портмоне» - міжбанківська система, заснована у 2002 pоці, що надає послуги з доставки та оплати рахунків онлайн за допомогою міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія є лідером ринку електронних платежів в Україні. Portmone.com першою в Україні успішно пройшла міжнародний аудит на відповідність вимогам безпеки PCI DSS, встановленим провідними платіжними системами Visa та MasterCard.

Прес-служба Ощадбанку

17.09.2015

інші пропозиції