WesternUnion і Ощадбанк продовжують співпрацю

Тепер грошові перекази WesternUnion можна здійснити ще в 1000 відділеннях Ощадбанку

Western Union (NYSE: WU), світовий лідер у сфері грошових переказів і платіжних послуг, продовжує розширювати свою мережу пунктів обслуговування завдяки співпраці з АТ «Ощадбанк», одним з найбільших фінансових інститутів країни.

Western Union і Ощадбанк успішно продовжують співпрацю, розпочату ще в 2000 році. Тепер до мережі Western Union долучилися ще 1000 відділень Ощадбанку. У підсумку на сьогодні користуватися послугами Western Union можна вже в 2 997 установах Ощадбанку.

«Це значно розширило нашу мережу в Україні. Тепер послуги Western Union стануть ще доступнішими та зручнішими для наших клієнтів. Завдяки передовим технологіям, які використовуються для переказу грошових коштів у системі Western Union, ми залучаємо галузевих партнерів як в усьому світі, так і в кожному окремому регіоні. Разом з нашими партнерами ми пропонуємо клієнтам банківські послуги, які вони не можуть отримати в іншому місці», - зазначив Александру Бадулеску (Alexandru Badulescu), регіональний віце-президент Western Union у країнах Східної Європи та СНД.

«Співпраця з Western Union - це додаткова перевага для наших клієнтів. Тепер вони отримали можливість швидко і надійно відправляти та отримувати грошові кошти, вибираючи для себе найзручнішу за розташуванням установу, оскільки мережа пунктів надання послуг Western Union у відділеннях Ощадбанку постійно розширюється», - коментує ситуацію Антон Тютюн (Anton Tyutyun), заступник голови правління Ощадбанку.

Western Union - найбільший у світі гравець на ринку грошових переказів і платіжних послуг. Компанія налічує 515000 пунктів обслуговування клієнтів більш ніж у 200 країнах світу. Грошові перекази здійснюються в 120 валютах. У даний час до послуг споживачів більше 15 000 пунктів обслуговування Western Union, зручно розташованих на території України.

Western Union

Компанія Western Union (NYSE: WU) - один з лідерів світового ринку платіжних послуг. Разом з платіжними системами під торговими марками Vigo, Orlandi Valuta, Pago Facil та підрозділом Western Union, що спеціалізується на наданні послуг юридичним особам (Western Union Business Solutions), компанія Western Union пропонує споживачам швидкий, надійний та зручний спосіб відправляти і отримувати грошові перекази по всьому світу, здійснювати платежі та купувати грошові ордери. На 31 грудня 2012 року глобальна мережа Western Union, Vigo та Orlandi Valuta налічує близько 510 тисяч пунктів обслуговування клієнтів у більш ніж 200 країнах світу. У 2011 році Western Union опрацювала 231 млн. трансакцій між фізичними особами по всьому світу на суму 79 млрд. доларів США. Компанія також здійснила 432 млн. платежів на користь юридичних осіб. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії: www.westernunion.comhttp://www.westernunion.com/
http://www.westernunion.com/

АТ "Ощадбанк"

Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" - один з найбільших банків України, має найрозгалуженішу мережу установ. За основними показниками своєї діяльності він входить до трійки лідерів українського банківського ринку. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Банк активно працює практично в усіх секторах українського фінансового ринку, обслуговує великих корпоративних клієнтів на сучасному рівні. Клієнтами Ощадбанку сьогодні є такі поважні системні клієнти, як установи Пенсійного фонду України, ДП «Енергоринок», НАК «Нафтогаз України», НАЕК «Енергоатом», УДППЗ «Укрпошта», ВАТ «Укртелеком». Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією журналу "Корреспондент" та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0800210800.

03.06.2013

інші пропозиції