АТ „Ощадбанк” повідомляє про припинення проекту об’єднаної мережі банкоматів з АТ «Дочірній банк Сбербанку Росії»

Починаючи з 11 червня 2013 року за взаємною згодою припиняється проект об’єднання банкоматних мереж між АТ «Дочірній банк Сбербанку Росії» та АТ «Ощадбанк».

З цієї дати відміняються пільгові тарифи на зняття готівкових коштів для держателів платіжних карток АТ «Ощадбанк» у банкоматах АТ «Дочірній банк Сбербанку Росії». В подальшому такі операції будуть тарифікуватися як зняття готівки в банкоматах інших банків на території України згідно з чинними тарифами Ощадбанку.

«Завершення співпраці з АТ «Дочірній банк Сбербанку Росії»у проекті об’єднаної мережі є виваженим та взаємовигідним кроком для обох банків. Поглиблений аналіз наших мереж банкоматів показав низьку ефективність такого об’єднання в сучасних ринкових умовах», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

На сьогодні Ощадбанк демонструє стрімку позитивну динаміку в розвитку власної банкоматної мережі, в тому числі в найвіддаленіших куточках України. За офіційними даними Ощадбанк посідає четверте місце за кількістю банкоматів серед українських банків. Лише за І квартал 2013 року кількість банкоматів АТ «Ощадбанк» зросла на 60 одиниць, а до кінця року планується збільшити цей показник до 200.

Прес-служба Ощадбанку

03.06.2013

інші пропозиції