Ощадбанк забезпечив розрахунки платіжними картками у перших касах самообслуговування в Україні

Ощадбанк забезпечив еквайрингове обслуговування в перших у країні роздрібних касах самообслуговування однієї з найпопулярніших мереж супермаркетів «Велика Кишеня» компанії «Рітейл Груп», встановивши свої платіжні термінали з інноваційними налаштуваннями.

На думку представників мережі супермаркетів «Велика Кишеня», це стало логічним етапом еволюції технологій для роздрібної торгівлі, адже споживча культура зростає та покупці очікують на високий рівень обслуговування. Користуючись касами самообслуговування, клієнти значно заощаджуватимуть свій час. Розрахунок платіжною карткою через термінал Ощадбанку є зручним, простим і швидким. Термінали, які використовуються на касах самообслуговування, приймають до оплати платіжні картки MasterCard, Visa, Національну картку системи НСМЕП, а також обладнані багатьма сучасними опціями, включаючи приймання карток за безконтактними технологіями PayPass (MasterCard) та РayWave (Visa).

«Беручи участь в інноваційних проектах з торгового еквайрингу, подібних до організації еквайрингу на касах самообслуговування в мережі супермаркетів «Велика Кишеня»,ми ще раз переконуємось, що українським рітейлерам та споживачам потрібні найсучасніші та найзручніші платіжні технології. Ми вдячні компанії «Рітейл Груп» за плідну співпрацю і за те, що саме Ощадбанк був залучений до участі в цьому проекті. Для нашого банку це ще одна вдала нагода зробити впевнений крок у майбутнє”, - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Ми позиціонуємо каси самообслуговування як експрес-каси, призначені для оплати покупок на невелику суму. Покупцеві надається можливість вибору: йти до звичайної каси або оформити покупку самостійно та сплатити за неї банківською карткою, - розповідає Андрій Барильський, керівник департаменту інформаційно-технічного забезпечення «Рітейл Груп». - Усі операції на касах самообслуговування проходять через Ощадбанк. Багато українських банків виявились не готовими забезпечувати обслуговування клієнтів без присутності касира. Проте спільно з Ощадбанком та платіжними системами Visa и MasterCard ми адаптували протоколи міжнародних платіжних систем під наш продукт. Успішність проекту може оцінити кожен покупець».

«Каси самообслуговування, представлені в мережі супермаркетів «Велика Кишеня», є новим і, на наш погляд, перспективним рішенням у сфері роздрібної торгівлі України. Компанія «Банкомзв'язок» і Ощадбанк доклали чимало спільних зусиль, щоб облаштувати ці каси сучасними платіжними терміналами Ingenico та найбільш прогресивними платіжними технологіями, включаючи приймання безконтактних платежів за картками MasterCard ® PayPass ™ і Visa ® РayWave ™. Такі сучасні рішення відносно недавно з'явилися в деяких європейських країнах, і ми пишаємося тим, що за нашої безпосередньої участі вони успішно працюють в Україні», – зауважив Ростислав Купрієнко, директор з розвитку бізнесу департаменту систем захищених трансакцій АТ «Банкомзв'язок».

Прес-служба Ощадбанку

АТ «Ощадбанк»– один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. №148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

ПАТ "Рітейл Груп" управляє продуктовими мережами (12 гіпермаркетів «Велмарт» в 11 містах України, 44 супермаркети "Велика Кишеня" в 20 містах України, «Дискаунтер №1» (Умань), "Просто Маркет" (Луцьк), 3 магазини преміум-формату ВК SELECT (Київ), 5 "магазинів біля дому" "ВК Експрес" (Київ), супермаркети "Green Hills Market" (Молдова).

Ingenico S.A. – світовий лідер, який надає банкам, торговельним організаціям, провайдерам платіжних послуг і представникам приватного бізнесу можливість оптимізувати свої інвестиції в платіжні рішення, зробивши їх простими та зручними, відкрити способи отримання нового доходу і зробити свої платіжні трансакції прозорими для себе на всьому шляху від термінала до еквайра.

АТ «Банкомзв'язок» займається розробкою програмного забезпечення для захищених електронних трансакцій по всьому світу. Авторизований партнер Ingenico SA в Україні з 1997 року.

01.06.2013

інші пропозиції