Комфортне очікування рейсу в бізнес-залах MasterCard Lounge для користувачів карток MasterCard World Elite від Ощадбанку

Приємною новиною для користувачів платіжних карток MasterCard World Elite, випущених Ощадбанком, є можливість з вересня 2015 року безкоштовно відвідувати бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропортах таких європейських столиць, як Прага, Будапешт, Відень і Бухарест. Це стало можливим завдяки міжнародній платіжній системі MasterCard Worldwide.

Для відвідування зали MasterCard Lounge необхідно лише пред’явити картку MasterCard World Elite у бізнес-залах аеропортів:

·         ВІДЕНЬ, бізнес-зала Sky Lounge та JET Lounge міжнародного аеропорту Швехат;

·         ПРАГА, бізнес-зала MasterCard Lounge у терміналі 1 міжнародного аеропорту ім.Вацлава Гавела;

·         БУДАПЕШТ, бізнес-зала MasterCard Lounge міжнародного аеропорту ім. Ференца Ліста;

·         БУХАРЕСТ, бізнес-зала MasterCard Lounge у залі міжнародних вильотів міжнародного аеропорту ім. Анрі Коанди.

 

Безкоштовний доступ до бізнес-залів MasterCard Lounge тепер і в аеропортах європейських столиць став гарним доповненням до діючої близько двох років пропозиції в міжнародному аеропорті «Бориспіль» (термінал Д), де клієнти Ощадбанку – користувачі карток MasterCard Platinum та  MasterCard World Elite безкоштовно відвідують зали MasterCard Lounge. Більш детально – за посиланням.

 

Ощадбанк запрошує користувачів карток MasterCard World Elite скористатись привілеєм безкоштовного доступу до бізнес-залів MasterCard, занурившись в атмосферу комфорту та бездоганного сервісу в очікуванні рейсу.

Перетворити очікування на задоволення з карткою MasterCard від Ощадбанку – БЕЗЦІННО!
Деталі – на сайті www.mastercard.ua

 


14.09.2015

інші пропозиції