Картками Visa payWave тепер можна розрахуватися в усіх закладах мережі МакДональдз в Україні

  • МакДональдз Україна, Visa та Ощадбанк забезпечили прийом безконтактних платежів у всіх 75 закладах мережі, в тому числі МакДрайв, по всій Україні;
  • Завдяки впровадженню системи оплати за допомогою безконтактних карток Visa payWave час обслуговування в МакДональдз скорочується на 10%[1];

Київ, 28 травня, 2013 р. - МакДональдз Україна, Visa та Ощадбанк оголошують про те, що всі заклади мережі МакДональдз в Україні почали приймати для оплати безконтактні картки Visa payWave.

Про впровадження інноваційної системи оплати безконтактними банківськими картками Visa payWave партнери проекту оголосили ще в кінці листопада 2012 року. Сьогодні всі 75 закладів МакДональдз у 22 містах України, у тому числі 27 ресторанів у Києві[2], оснащені безконтактними терміналами, що дає змогу відвідувачам МакДональдз швидко та зручно оплатити своє замовлення за допомогою карток Visa payWave

Для оплати замовлення карткою Visa payWave необхідно просто піднести картку до безконтактного зчитувача на платіжному терміналі. Покупці також можуть розрахуватися за допомогою мобільного телефона, який підтримує безконтактні платежі – у тих самих платіжних терміналах, встановлених на касах МакДональдз[3]. Саме в київському МакДональдз на Хрещатику 28 листопада 2012 р. Visa здійснила першу в Україні й країнах СНД NFC-транзакцію за допомогою технології Visa payWave. Для розрахунку традиційною платіжною карткою відвідувач самостійно проводить картку через термінал і не передає її касиру. Крім того, при оплаті картками Visa замовлень на суму до 200 грн не потрібно вводити ПІН-код чи підписувати чек, що робить обслуговування клієнтів ще швидшим та комфортнішим.

За даними компанії МакДональдз, впровадження інноваційної безконтактної технології Visa payWave дозволяє скоротити час обслуговування відвідувачів на 10%.

«Сьогодні безконтактні платежі відіграють ключову роль в індустрії електронних платежів і значною мірою визначають її розвиток. Нам приємно, що усвідомлюючи переваги безконтактних платіжних технологій, уже 8 українських банків реалізують проекти з випуску та прийому карт Visa payWave, і все більше торгових точок впроваджують програми з прийому Visa payWave з метою запропонувати споживачам додаткову функціональність. Ми впевнені, що запуск безконтактної технології Visa payWave в одному з найбільших і найпопулярніших торгово-сервісних підприємств – мережі ресторанів МакДональдз, сприятиме активному поширенню інноваційних платіжних технологій в Україні», ― зазначила Світлана Георбелідзе, голова офісу Visa Україна, регіональний менеджер Visa в Україні, Республіці Білорусь та Республіці Молдова.

«При розробці інноваційних рішень для нас завжди важливо зберігати швидкість і якість обслуговування відвідувачів на високому рівні. Нова технологія оплати дозволяє нам скоротити час розрахунку банківськими картками до 10 секунд. При цьому замовлення до 200 грн не потребують введення ПІН-коду й підпису на чеку. Ми пропонуємо ці переваги нової платіжної системи не тільки для відвідувачів МакДональдз, але й для автомобілістів, які користуються послугою МакДрайв. На даний момент вже близько 5% замовлень оплачуються за допомогою нової системи, і ми впевнені, що цей показник зростатиме», ― зауважила Оксана Чопа, старший операційний директор МакДональдз в Україні.

«Реалізація масштабного проекту з організації системи безготівкової оплати в ресторанах мережі МакДональдз в Україні свідчить про високу конкурентоздатність Ощадбанку як еквайрингового партнера. Завдяки інноваційному термінальному обладнанню Ощадбанку клієнти МакДональдз отримали можливість швидко та комфортно оплачувати своє замовлення», ― сказав Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Інформація про компанію Visa

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателів карток, торгово-сервісних підприємств, фінансових та урядових установ у більше ніж 200 країнах світу до швидкої, безпечної і надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються завдяки глобальній інноваційній процесинговій системі VisaNet, що здатна обробляти понад 24 000 транзакцій на секунду, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не емітує платіжні картки, не встановлює комісії або відсоткові ставки для споживачів, а також не видає кредитів держателям карток. У свою чергу, інноваційні рішення Visa дають змогу фінансовим організаціям пропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, у тому числі дебетові, передоплачені і кредитні карткові продукти[4].

Детальніша інформація доступна за адресою: www.visa.com.ua.

МакДональдз в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві. В 22 містах України працює 75 закладів, обслуговуючи приблизно 400 тис. відвідувачів щодня. МакДональдз – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури понад 200 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7000 людей. Компанія МакДональдз в Україні визнана найкращим роботодавцем в Україні за результатами дослідження задоволеності співробітників «Кращі роботодавці України» у 2010 та 2011рр. та посіла друге місце у рейтингу «Найкращі Роботодавці у Центральній та Східній Європі 2010/2011», яке проводилося компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (м. Київ). Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua або www.my-company.com.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: http://www.facebook.com/McDonaldsUA та http://twitter.com/#!/McDonaldsUA.

Інформація про Ощадбанк

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк визнано найбільш надійним банком за версією журналу «Кореспондент» та інвестиційної компанії Dragon Capital. Банк також очолив рейтинг надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка. Ліцензія НБУ№ 148 від 05.10.2011р.. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Ingenico S.A. – світовий лідер, який надає банкам, торговим організаціям, провайдерам платіжних послуг і представникам приватного бізнесу можливість оптимізувати свої інвестиції в платіжні рішення, роблячи їх простими й зручними, відкрити способи отримання нового доходу і зробити свої платіжні транзакції прозорими для себе протягом усього процесу – від терміналу до еквайєра.

АТ «Банкомзв’язок» займається розробкою програмного забезпечення для захищених електронних транзакцій в усьому світі. Авторизований партнер Ingenico S.A. в Україні з 1997 року.[1] За підрахунками компанії МакДональдз Україна

[2] Дані компанії МакДональдз Україна

[3] За умови використання відповідного мобільного додатку, що його підтримує банк-емітент картки

[4] VisaInternationalServiceAssociation (США) дозволяє банкам випускати платіжні картки Visa, використовувати дані продукти і, серед інших,надавати карткові послуги відповідно до чинного законодавства. Банки-емітенти можуть встановлювати обмеження на продукти, послуги та їх використання з урахуванням вимог чинного законодавства.

28.05.2013

інші пропозиції