Обсяг наданих за програмою «Ощадний дім» кредитів перевищив 400 млн. грн.

Ощадбанк вийшов на новий рубіж у реалізації державної програми енергоефективності. Сума наданих за програмою «Ощадний дім» кредитів досягла 407 млн. грн. Це понад 24,3 тис. «теплих» кредитів, які люди отримали на утеплення своїх домівок. З них 7,6 тис. кредитів – на придбання котлів та 16,7 тис. – на придбання енергозберігаючих вікон, матеріалів для проведення робіт з теплоізоляції будинків, радіаторів опалення з терморегуляторами та інших енергоефективних товарів.

ТОП-5 лідерів за програмою «Ощадний дім»: Львівська, Київська, Сумська, Житомирська та Харківська області. Мешканці саме цих областей отримали найбільше «теплих» кредитів.

Нагадаємо, що в рамках цієї програми люди отримують державну підтримку –  відповідно 20 та 30 відсотків суми кредиту, залученого на придбання окремих видів котлів та енергоефективного обладнання та/або матеріалів. Для одержувачів субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня № 614 компенсація становить 70 відсотків суми кредиту.

 

Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім»на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

11.09.2015

інші пропозиції