Держателі пенсійних карток від Ощадбанку отримують можливість знімати готівку в банкоматах будь-якого банку в Україні безкоштовно

У травні Ощадбанк відмінив комісію за зняття готівки в усій мережі банкоматів України для пенсіонерів. Кожний пенсіонер, в тому числі і військовий, може безкоштовно відкрити платіжну картку MasterCard Debit від Ощадбанку для отримання пенсії або обміняти діючу пенсійну картку на MasterCard Debit.

Перевагами цієї картки є відсутність будь-яких комісій при отриманні готівкових коштів у банкоматах будь якого банку на території України, можливість розраховуватись за послуги і товари в мережі Інтернет, встановлення за бажанням пенсіонера кредитної лінії на вигідних умовах без прихованих комісій та з пільговим періодом кредитування.

«Запуском нового продукту для пенсіонерів з можливістю безкоштовного зняття коштів у будь-яких банкоматах на території України Ощадбанк вкотре підкреслив своє прагнення бути ближче до клієнтів, відчувати їх потреби та надавати високоякісне обслуговування. Пенсіонери, які обслуговуються в Ощадбанку, зможуть не тільки безпечно та безкоштовно знімати готівкові кошти, але й користуватись широким спектром додаткових послуг – sms-інформуванням, web-банкінгом тощо», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Зазначаємо, що оформлення платіжної картки та випуск першої додаткової картки здійснюються безкоштовно.

Прес-служба Ощадбанку

29.05.2013

інші пропозиції