Ощадбанк є лідером серед українських банків за темпами збільшення кількості активних платіжних карток

Ощадбанк демонструє найкращі серед ТОП-10 українських банків темпи збільшення кількості активних платіжних карток. Так, кількість таких карток з початку року збільшилась на 502,9 тис., а їх загальна кількість станом на 01 липня 2015 року становила  3781,7 тис.

За даними Національного банку України Ощадбанк упевнено утримує друге місце серед українських банків як за кількістю емітованих, так і за кількістю активних платіжних карток станом на 01 липня 2015 року.

 «Позитивна динаміка в картковому бізнесі – результат системної роботи банку та довіри з боку клієнтів. Ми перебуваємо в постійному розвитку. Завдяки модернізації програмно-технічних комплексів з випуску та обслуговування платіжних карток, запуску власного процесингового центру ми маємо можливість пропонувати своїм клієнтам найсучасніші карткові продукти, а також додаткові сервіси, такі, як «Мобільні заощадження», WEB- та mobile-банкінг  «Ощад 24/7», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

З останніх нововведень – випуск платіжних карток преміальної лінійки World MasterCard та «Картки киянина», спільний проект з компанією MasterCard та Київським метрополітеном з оплати проїзду безконтактними банківськими картками безпосередньо на турнікетах станцій столичного метро.

У найближчих планах Ощадбанку – розвиток інфраструктури приймання до оплати карток та інших платіжних засобів з використанням зручних безконтактних технологій NFC і  впровадження чергового інноваційного проекту «Картка львів’янина». Картка матиме високотехнологічний функціонал з доступом до повного спектра адміністративних послуг, що надасть її користувачам можливість значно економити час.

 Прес-служба Ощадбанку

09.09.2015

інші пропозиції