Сплатити за авіаквитки відтепер можна і в Ощадбанку

Ощадбанк спільно із промислово-фінансовою компанією „АЛС” пропонує нову послугу для клієнтів – сплату за авіаквитки у відділеннях банку за вигідними цінами.

Переваги сплати за авіаквитки в Ощадбанку очевидні, адже клієнту пропонуються привабливі ціни, роздрукований електронний авіаквиток видається протягом 3 хвилин після оплати і одразу є дійсним, його не потрібно обмінювати у касах аеропорту на звичайний. Квитки продаються на будь-які напрямки з вильотом з будь-якої точки світу. Майже у п’ятиста відділеннях Ощадбанку по всій Україні можна придбати квитки більшості авіакомпаній світу, що виписують електронні авіаквитки та здійснюють перевезення пасажирів на регулярних рейсах і входять до асоціації IATA - Міжнародної асоціації авіаперевізників. З переліком установ банку можна ознайомитись на сайті http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/action/doc1591.doc.

Система презентації, бронювання, замовлення й оплати авіаквитків “Тікет Деск” побудована на базі глобальної дистриб'юторської системи GDS «Galileo» (IATA). Сьогодні це найсучасніша система купівлі електронних авіаквитків для банківського сектора по всьому світу,  що дозволяє в автоматичному режимі аналізувати ціни на ідентичні перельоти і пропонує на вибір клієнта тільки найкращі варіанти. Компанія «АЛС» надає можливість впровадження та експлуатації єдиного сервісу електронної системи продажу квитків через мережу відділень банків та інших комерційних структур.

Прес-служба Ощадбанку

21.01.2013

інші пропозиції