Ощадбанк запустив нову послугу автоматичного обслуговування платіжних карток

У 2013 році Ощадбанк продовжує впровадження інноваційних технологій та презентує нові послуги з метою покращення якості обслуговування.

З середини січня поточного року держателі платіжних карток, емітованих Ощадбанком на власному процесинговому центрі, отримали можливість цілодобово 7 днів на тиждень перевіряти баланс на картковому рахунку, залишок коштів на рахунку за послугою «Мобільні заощадження» та заборгованість за кредитною лінією, не користуючись банкоматом та не відвідуючи банківську установу. Для цього достатньо зателефонувати до Контакт-центру Ощадбанку та скористатись обслуговуванням в автоматичному режимі.

„Одним із основних завдань Ощадбанку є впровадження нових та вдосконалення існуючих послуг з урахуванням потреб кожного клієнта. Обслуговування платіжних карток в автоматичному меню Контакт-центру Ощадбанку надає можливість економити час наших клієнтів та робить їх обслуговування швидким і комфортним. Ми сподіваємось, що держателі платіжних карток оцінять переваги користування цією послугою”, - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Для користування послугою автоматичного обслуговування платіжних карток власнику платіжної картки потрібно зателефонувати до Контакт-центру Ощадбанку за телефонами 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), +38 (044)-363-01-33 (згідно з тарифами Укртелекому).

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Кореспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital та переможцем щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012 від „Інвестгазети” у номінації «Соціально орієнтований банк». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

25.01.2013

інші пропозиції