«Сезони вдалих покупок. Зима» від Ощадбанку та компанії MasterCard

Триває спільна акція Ощадбанку та компанії MasterCard «Сезони вдалих покупок. Зима». Користуючись карткою MasterCard або Maestro Ощадбанку, крім зручного виду розрахунку, клієнт отримає гарантовані знижки та бонуси від партнерів акції.

Держателі картки MasterCard або Maestro від Ощадбанку отримають 10% знижки на інструктаж у гірськолижній школі «Оленів» і мають чудову можливість долучитися до зимових видів спорту. Любителям активного відпочинку також стануть у пригоді десятивідсоткові знижки на підйомники та прокат у гірськолижному комплексі «Протасів Яр» та на інструктаж у сноуборд-школі «4.20». Скористатися ними можна до 15 березня включно.

Крім того, держателі карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку отримують 5% знижки при купівлі авіаквитків на сайті kbp.ua, безкоштовний трансфер із Києва до аеропорту «Бориспіль» та 10% знижки на подарункові сертифікати від www.bodo.ua. до 28 лютого 2013р. включно.

Клієнти Ощадбанку, які скористаються картками MasterCard або Maestro для оплати товарів та послуг від партнерів акції, також можуть стати власниками одного з 30 сертифікатів на суму 500 грн. Цей сертифікат можна використати в мережі партнерів сезону на вибір - придбати авіаквитки на сайті kbp.ua, подарунок від www.bodo.ua або скористатись послугами гірськолижного комплексу «Протасів Яр».

Сертифікати на суму 500 гривень будуть розіграні серед учасників акції 22 березня 2013 р.

Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

10.01.2013

інші пропозиції