Ощадбанк визнано найціннішим партнером компанії MoneyGram

Ощадбанк відзначено дипломом міжнародної системи грошових переказів MoneyGram International - „Найбільш цінне придбання агентської мережі MoneyGram в Україні».

Подібними дипломами одна з провідних компаній на світовому ринку грошових переказів - MoneyGram - нагородила своїх партнерів за виняткові досягнення впродовж минулого року.

„Цей диплом – визнання якості виконаної Ощадбанком роботи і символ значимості нашого партнерства. Протягом 2012 року банк демонстрував безперервне зростання як за кількістю активних відділень, так і за кількістю трансакцій. Злагоджена робота менеджерів і відповідальних співробітників та зацікавленість працівників відділень забезпечили такий вражаючий результат. Ми задоволені нашою співпрацею і впевнені в її успішності в майбутньому”, – зазначив регіональний менеджер по розвитку бізнесу в СНД, Ізраїлі та країнах Східної Європи компанії MoneyGram International Роман Гутченко.

Співробітництво з MoneyGram International дає Ощадбанку можливість охопити основні коридори міжнародного ринку грошових переказів. MoneyGram International входить до трійки лідерів світового ринку грошових переказів і є однією з компаній, які найбільш динамічно розвиваються. За сприяння MoneyGram банк істотно розширив географію транскордонних переказів, адже ця система представлена у 196 країнах світу.

„Нам дуже приємно отримати визнання нашої роботи впродовж минулого року. На його початку послуга грошових переказів MoneyGram була представлена у 2150 наших відділеннях, а вже наприкінці року ця цифра зросла більш ніж на 500 відділень. Сума переказаних коштів збільшилась з трьох мільйонів майже до ста мільйонів у гривневому еквіваленті. Ці цифри є переконливим доказом того, що наше партнерство з MoneyGram позитивно оцінили тисячі українців. Звичайно, ми не збираємося зупинятись на досягнутому й надалі активно працюватимемо над зростанням цих показників”, – відзначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Кореспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital і переможцем щорічного конкурсу UKRAINIAN BANKER AWARDS-2012 від „Інвестгазети” в номінації «Соціально орієнтований банк». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. №148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Компанія MoneyGram International

Компанія MoneyGram International - одна з провідних компаній на світовому ринку грошових переказів. MoneyGram обслуговує грошові перекази в усьому світі та оплату рахунків у США за допомогою глобальної мережі, яка складається із понад 284 000 відділень, включаючи роздрібні мережі, міжнародні поштові служби та фінансові установи у понад 196 країнах та територіях світу. Для того, щоб отримати детальну інформацію щодо грошових переказів та оплати рахунків через відділення або Інтернет, будь ласка, завітайте до нашого сайту www.moneygram.com або зв’яжіться з нами на Facebook.

Прес-служба Ощадбанку

03.01.2013

інші пропозиції