Ощадбанк вітає чергового переможця акції «Твій банк – твої правила»

 

Користувачу картки Ощадбанку вкотре усміхнулась удача! За підсумками акції від Ощадбанка та компанії MasterCard «Твій банк – твої правила»  володарем  “iPhone 6 “ став військовослужбовець  Дмитро Володимирович. 

Він  отримує заробітну плату на платіжну картку Ощадбанку та є активним користувачем WEB- та Mobile-банкінгу «Ощад 24/7», оплачуючи карткою різноманітні послуги. Вручення призу відбулось у приміщенні Хмельницького обласного управління Ощадбанку.   

-«Я часто користуюсь  WEB- та Mobile-банкінгом «Ощад 24/7». Це дуже зручно. Крім того, це допомагає значно зекономити час. Я повністю задоволений якістю послуг. А коштовний приз взагалі став для мене приємною несподіванкою. Я й надалі користуватимусь сервісами Ощадбанку та братиму участь в акціях, адже впевнений, що удача ще не раз мені усміхнеться. Бажаю цього всім клієнтам Ощаду», - зазначив переможець.

Акція «Твій банк – твої правила» від Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard триває до 30 вересня п.р.

Ощадбанк запрошує клієнтів частіше оплачувати покупки картками, брати участь в акціях і вигравати, втілюючи свої мрії. Ощадбанк бажає клієнтам удачі!

 

Прес-служба Ощадбанку

07.09.2015

інші пропозиції