Ощадбанк встановив рекорд – понад 450 «теплих» кредитів щодня

Ощадбанк вийшов на рекордний рівень видачі «теплих» кредитів. Щодня в рамках програми «Ощадний дім» банк видає більше 450 кредитів на впровадження енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватних будинках.

З моменту старту програми  в жовтні 2014 року українці отримали 21 406  кредитів на загальну суму 360 млн. грн. На рахунки позичальників вже перераховано 19,7 млн. грн. державної компенсації за кредитом.

Крім цього, до підтримки людей, які утеплюють своє житло за допомогою програми «Ощадний дім», поступово долучається місцева влада. Таким чином компенсація за енергоефективними кредитами стає ще суттєвішою. В липні-серпні Ощадбанк уклав відповідні  договори про часткове відшкодування суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання, матеріалів та негазових котлів з Київською, Вінницькою, Львівською облдержадміністраціями та деякими місцевими держадміністраціями Львівської, Черкаської та Івано-Франківської областей. Позичальники – мешканці цих регіонів отримають додатково від 10 до 20 відсотків компенсації. Очікується, що у вересні до такого співробітництва приєднаються багато інших обласних та місцевих адміністрацій.

Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім»на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

04.09.2015

інші пропозиції